2015 balandžio 23-26 dienomis Dubline (Airija) gerontologų ir geriatrų Europos VIII kongresas

Kuo naudingi Briuselio kopūstai?
8 gegužės, 2015

2015 balandžio 23-26 dienomis Dubline (Airija) gerontologų ir geriatrų Europos VIII kongresas

Sveikatos ir revitalizacijos mokslinis – gamybinis centras NPCRIZ dalyvavo VIII Europos gerontologijos ir geriatrijos kongrese, kuris įvyko 2015m. balandžio mėn. 23-26 dienomis Dubline (Airija). R. Pinajevo, D. Gorgiladzės ir V. Aleksandrovo sudėtyje NPCRIZ delegacija dalyvavo labai svarbiame renginyje pasaulinio mokslo plėtrai ir aktyviai užsiėmė renginio darbais.

 

img_0483_auto_350_5_100Europos gerontologijos kongresas yra labai reikšmingas šalies įvykis, kurioje jis rengiamas. Būtent todėl renginį pradėjo Airijos premjerministras Enda Kenny. Toliau sveikinamaisiais žodžiais į delegatus kreipėsi Tarptautinės gerontologų ir geriatrų asociacijos prezidentas, profesorius Hung Bong Cha ir Europos asociacijos prezidentas, profesorius Vladimiras Khavinsonas, kuris 2011 metais buvo išrinktas į šias pareigas. Tai vieta į kurią kas 4 metus balsavimo būdu skiriami geriausi Europos gerontologinės bendruomenės atstovai.

 

img_0479_auto_350_5_100Vladimiras Khavinsonas – NPCRIZ kompanijos vyriausiasis mokslinis patarėjas nuo pat jos įkūrimo dienos. Šis mokslininkas turi pelnytą autoritetą pasaulinėje mokslinėje bendruomenėje. Dalyvavę kongrese specialistai su dėkingumu pažymėjo V. Khavinsono indėlį į Europos asociacijos darbus ir mokslo pasiekimus, per jo vadovavimo laikotarpį. Jis ir toliau užsiims Europos ir viso pasaulio gerontologijos plėtra, kadangi yra išrinktas kongreso delegatais į šias pareigas.

 

Rusijos gerontologijos mokykla yra viena iš stipriausių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl Rusijos atstovavimas kongrese buvo gan platus. Tradiciškai didelį dalyvių susidomėjimą sukėlė  Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto sukurtos naujovės.  Taip pat kongrese dalyvavo FMBA kvalifikacijos kėlimo atstovai, su kuriais NPCRIZ kompaniją sieja ilgi partnerystės  ryšiai, bendros mokymo programos ir kitos veiklos kryptys. NPCRIZ kompanijos atstovai kongrese skaitė ataskaitą apie peptidinių preparatų veiksmingumą, turint autoimuninį tiroiditą, kuris jau seniai mūsų šalyse nesiskaito retenybe. Taip pat renginio metu, kompanijos vadovai aptarė darbinius klausimus su  V. Khavinsonu, V. Anisimovu,  O. Korkushko ir V. Shatilo., kur buvo kalbama apie naujų preparatų kūrimo perspektyvas ir aptartas visos eilės naujų klinikinių tyrimų įgyvendinimas.  Be to, NPCRIZ kompanijos vadovai aptarė bendradarbiavimo plėtros klausimus su  FMBA kvalifikacijos kėlimo instituto atstovais A.Ilnitskiu ir K.Proschaevu,  dėl švietimo programų įtraukimo, kurios leistų žmonėms pagerinti žinias gerontologjos ir ilgaamžiškumo srityje.img_0489_auto_350_5_100

 

Apibendrinant, gerontologijos atstovai pažymėjo, kad pastaraisiais metais visame pasaulyje yra padidėjęs susidomėjimas būtent peptidiniais preparatais, kuriems kongrese buvo skirtos kelios mokslinės sesijos.  Taip pat galima sakyti, kad daugelis „naujų“ išskirtinių terapijos tendencijų gaunamos iš Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto darbų.

Comments are closed.