2015 metų kovo mėn. 29d. švietimo programa „Peptidinis ir nepeptidinis senėjimo proceso reguliavimas“

Kretos ilgaamžiai
2 balandžio, 2015
Dilgėlė – vitaminų ir mikroelementų gausa
30 balandžio, 2015

2015 metų kovo mėn. 29d. švietimo programa „Peptidinis ir nepeptidinis senėjimo proceso reguliavimas“

2015m. kovo 29d. Graikijos mieste Atėnuose įvyko edukacinė programa.1_auto_350_5_100

Išklausyti ir dalyvauti mokomojoje programoje „Peptidinis ir nepeptidinis senėjimo proceso reguliavimas“ atvyko virš šimto dalyvių. Tarp klausytojų buvo daug įvairių sričių gydytojų, įskaitant kardiologijos, onkologijos, neurologijos, ginekologijos, chirurgijos specialistus. Taip pat susitikime dalyvavo partneriai, neturintys medicininio išsilavinimo ir norintys įgyti žinių anti-senėjimo medicinos srityje.

 

Mokymus vedė ФГБОУ ДПО  instituto „Kvalifikacijos kėlimas Federalinės medicininės-biologinės agentūros Rusijoje“, vyresniojo amžiaus žmonių terapijos ir patologijos katedros profesorius, medicinos mokslų daktaras Kiril Proščajėv. Mokslinės mokyklos, gerontologijos ir geriatrijos srityje, įkūrėjas, daugelio mokslinių darbų autorius, Kirilas Ivanovičius padėjo klausytojams suformuoti giliausią supratimą apie fiziologinius procesus, kurie vyksta organizme brandžiame amžiuje ir apie apie senėjimo profilaktiką.

 

4_auto_350_5_100Mokymai įvyko aukščiausiam lygyje  – NPCRIZ vadovai ir apmokymų nariai išreiškia padėką šio renginio organizatoriams: Eleni Alpou, Paraskevi Koroli, Almpena Dimitrova, Diana Gelarde už puikų susitikimo pasirengimą.

 

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie nori pagerinti ir išlaikyti savo sveikatą, siekiant aktyvaus ilgaamžiškumo ir turintys norą likti socialiai reikalingi. Tai yra NPCRIZ (Sveikatos ir revitalizacijos mokslinio–gamybinio centro), Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto Sankt Peterburge ir „Kvalifikacijos kėlimo Federalinės medicininės-biologinės agentūros RF FMBA, glaudaus bendradarbiavimo vaisius.

Comments are closed.