2015 metų sausio 21-23 dienomis estetinės medicinos simpoziumas

Kaip gerinti plaučių pajėgumą?
21 vasario, 2015
Kas kenkia intelektui?
23 vasario, 2015

2015 metų sausio 21-23 dienomis estetinės medicinos simpoziumas

Nuo sausio 21 iki 23 dienos, Maskvoje tarptautinės prekybos centre buvo surengtas kasmetinis estetinės medicinos simpoziumas. Šis renginys, jau tapęs tradiciniu, daugeliu atžvilgių yra labai svarbus grožio industrijoje, nes jame aptariamos naujausios tendencijos, formuojančios pagrindines šios medicinos atšakos vystymosi kryptis.

5_auto_350_5_100Praeitam simpoziume ypatingas dėmesys buvo skiriamas anti-senėjimo medicinos sričiai. Tai patvirtina faktas, kad daugelis renginių, įvykusiu sempoziumo rėmuose, buvo skirti būtent kovai su senėjimu – pavyzdžiui,  švietimo kursas „Priešlaikinio senėjimo diagnostika ir prevencija“, taip pat konferencija „Kosmetologo galimybės anti-senėjimo medicinoje“.

Ypatingas specialistų dėmesys, tarp kurių buvo  žymūs gerontologai, skirtas korekcijos su amžiumi susijusių pokyčių galimybėms, be chirurginio įsikišimo.  Todėl NPCRIZ kompanijos moksliniai tyrimai ir preparatai sukėlė didelį dalyvių ir svečių susidomėjimą.

6_auto_350_5_100Sveikatos ir revitalizacijos mokslinis-gamybinis centras jau trečius metus iš eilės dalyvauja simpoziume. Per šį laiką tapo akivaizdu, kad NPCRIZ kompanijos preparatai  užtikrintai užima savo nišą anti-senėjimo medicinos segmente, o taip pat yra gera estetinės medicinos alternatyva.

Svarbiausias aspektas nustatantis įmonės sėkmę, tame tarpe ir simpoziumo dalyvių akimis yra tai, kad  atjauninimo efektas pasiekiamas naudojant produktus ne tik dėl išorinių pokyčių, bet visų pirma, dėka giluminių procesų, turinčių įtakos kiekvienai kūno ląstelei.

Didelis NPCRIZ produktų privalumas, kuris buvo pažymėtas renginio svečiais ir dalyviais yra kaina. NPCRIZ kompanija kaip gamintojas tapo labiau konkurencingas anti-senėjimo ir estetinės medicinos rinkoje!

Comments are closed.