2015 metų sausio 21-26 dienomis paroda-mugė „Auksinis amžius“

Baigiamoji V dalis internetinių paskaitų kurso „Peptidų teritorija“
12 vasario, 2015
Skrandžio ir žarnyno sutrikimai
16 vasario, 2015

2015 metų sausio 21-26 dienomis paroda-mugė „Auksinis amžius“

2015 metų sausio 21-26 dienomis kultūros ir parodų centre „ Eurazija“ įvyko paroda-mugė „Auksinis amžius“.

2_auto_350_5_100Iškilminga atidarymo ceremonija įvyko sausio 21 dieną. Parodą atidarė: Gurov Sergey (komiteto pirmininko patarėjas, socialinės politikos darbui su visuomeninėmis veteranų organizacijomis), Ivčenko Borisas (Rusijos pensininkų sąjungos valdybos pirmininkas), Timofeeva Svetlana (Pensijų fondo valdymo vadovo pavaduotoja) , Skripačeva Irina (Sankt Peterburgo visuomeninės organizacijos „Blokadinio Leningrado gyventojai“ pirmininkė, Stasovas Sergejus (darbo ir užimtumo komiteto atstovas), Udovenko Vladimiras (Petrogrado rajono gyventojų, socialinių paslaugų centro direktorius), Smorodinas Vitalijus (kongreso ir parodų asociacijos „SIVEL“ generalinis direktorius), Sorokina Irina (centro „Diaservis“ generalinė direktorė), Liskova Jelena (bendrovės vadovas „Dobrota.ru“), Engelke Georgijus (parodos „Aukso amžius“ kongreso ir parodų asociacijos „SIVEL“direktorius).

3_auto_350_5_100Pirmą parodos dieną pasirodė Petrogrado rajono choras „Su daina per gyvenimą“,  šokių ansamblis „Rečenka“, įvyko aukščiausios klasės meistrų apmokymai „Tapyba ant medžio“, „Kalbamoji anglų kalba“, susitikimas su Rusijos Federacijos departamento pensijų fondo Sankt Peterburge ir Leningrado srities vadovu.

Antrąją parodos dieną Krasnogvardeysko rajonas pristatė saviveiklos kolektyvus. Įvyko įdomus susitikimas tema „Kaip palengvinti darbą sodo sklype“, aukščiausios klasės meistrų apmokymai apie skiautinių siuvimo techniką,  paskaitos apie sveikatos išsaugojimą.

Trečiąją parodos dieną atsivėrė mugė senjorams. Pasirodė Krasnogvardiysko rajono choras „Harmony“, šokių ansamblis „Antroji jaunystė“. Įvyko meistrų apmokymai apie masažo ir savimasažo atlikimą, rankdarbių technologijos, taip pat paskaita sodininkams.

Apsilankę parodoje šeštadienį galėjo išvysti tarptautinių konkursų laureato Sergejaus Rusanovo pasirodymą ir turėjo galimybę užeiti į pažinčių klubą „Patyrusios piršlienės patarimai“. Sekmadienį buvo atverta blokados kambario ekspozicija, kur įvyko susitikimas su sąjungos „Leningrado blokados gyventojai“ vadovais, teatro „Gimę blokadoje“ koncertas ir muilo šou vaikams. Galiausiai, pirmadienį, parodos uždarymo dieną, buvo galima sudalyvauti fondo „Pasitikėjimas“meistriškumo kursuose.1_auto_350_5_100

Sveikatos ir revitalizacijos mokslinis–gamybinis centras dirbo visas parodos dienas. Stende stovėjo gerai žinomi preparatai, o taip pat paskutinės naujovės. Ypatingą paklausą turėjo aktyvaus ilgaamžiškumo preparatai, leidžiantys padidinti vidutinę gyvenimo trukmę. Daugelis lankytojų išreiškė norą užsiregistruoti nemokamoms konsultacijoms sveikatos klausimais, Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos visuomeniniam priimamajame.7_auto_350_5_100

Paroda- mugė „Auksinis amžius“ sukūrė vieningą komfotišką erdvę vyresnės kartos žmonių bendravimui  ir vidutinio amžiaus žmonėms, besidomintiems savo ir savo tėvų, vaikų ir anūkų ateities kokybės gerinimu. NPCRIZ planuoja ir ateityje bendradarbiauti su parodos organizatoriais.

Paskutinę parodos dieną NPCRIZ ir Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos institutas buvo apdovanotas garbės diplomu už aktyvų dalyvavimą parodoje.

Comments are closed.