2015metų kovo 18-21 dienomis tarptautinis forumas „Vyresnioji karta“

NPCRIZ vadovų darbinė kelionė – keturi miestai per keturias dienas!
25 kovo, 2015
2015m. kovo 25-29 dienomis paroda – forumas „Sveikas gyvenimo būdas“
1 balandžio, 2015

2015metų kovo 18-21 dienomis tarptautinis forumas „Vyresnioji karta“

14_auto_350_5_100Mokslinis gamybinis sveikatos ir revitalizacijos centras (NPCRIZ) dalyvavo dešimtajame tarptautiniame forume „Vyresnioji karta“, kuris vyko Sankt Peterburge nuo  kovo 15 iki 21 dienos. Tai visoje Europoje ir Rusijoje didžiausias renginys, orientuotas į įvairius vidutinio amžiaus žmonių gyvenimo aspektus. Renginyje dalyvavo atstovai iš vyriausybės, iš verslo sektoriaus, sveikatos priežiūros specialistai, mokslo ir kultūros sričių veikėjai.

Tendencija gyventojų senėjimui – bendra pasaulinės bendruomenės problema, kuri taip pat liečia Rusijos Federaciją. Nuolat daugėja pensinio amžiaus žmonių: Rusijoje dabar yra 32.400.000 žmonių, kas yra 22,7 proc. visų gyventojų. Sankt Peterburge, vyresnio amžiaus žmonių dalis yra dar didesnė – 24,4 proc. Tai yra apie 1 mln 250 tūkstančių žmonių. Būtent todėl forumo „Vyresnioji karta“ aktualumas kasmet auga.001

Renginio atidarymo kalboje Sankt Peterburgo gubernatorius Georgijus Poltavčenko apibūdino forumą, kaip didžiausią diskusijų ir parodų aikštelę, kur galima susipažinti su tarptautiniu įvairių paslaugų tiekimu, vyresnio amžiaus žmonėms. Taip pat Šiaurinės sostinės administracijos vadovas paaiškino, kad šis renginys vyksta siekiant pritraukti visuomenės dėmesį į pagyvenusių žmonių problemas.12_auto_350_5_100
NPCRIZ – aktyvaus ilgaamžiškumo pasaulinių tendencijų flagmanas.

Svarbiausia forumo „Vyresnioji karta“ dalimi tapo verslo programa. Joje buvo įtraukta nemažai mokslinių konferencijų, kurias pravedė specialistai, užsiimantys įvairiais sveikatos ir ilgaamžiškumo aspektais ir socialine pagyvenusių žmonių paramą.

Verslo programos rėmuose įvyko ir didžiausias tarptautinis kongresas „Socialinė adaptacija, pagyvenusių žmonių parama ir sveikata šiuolaikinėje visuomenėje.“ Šis mokslinis renginys, buvo pristatytas specialistų, kurie yra tiesiogiai susiję su NPCRIZ veikla.  Kongreso atidarymo pirmininku tapo Aleksandr Ržanenkov – Sankt Peterburgo socialinės politikos komiteto pirmininkas. 2012m. spalį jis pirmininkavo Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto viešojo priimamojo atidaryme, kur žmones konsultuoja NPCRIZ gydytojai.07_auto_350_5_100

Tarptautinio kongreso atidaryme nuskambėjo iškilminga kalba iš Vladimir Khavinson lūpų, kuris yra NPCRIZ vyriausiasis mokslinis patarėjas, Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto direktorius, Europos regiono tarptautinės gerontologijos ir geriatrijos asociacijos prezidentas. Jis paaiškino, kad gyventojų senėjimo pasaulinė tendencija motyvuoja viso pasaulio mokslininkus intensyviai ieškoti metodų, padėsiančių išsaugoti jaunystę, sveikatą, protinį ir fizinį aktyvumą ilgiems metams.

3Savo pristatyme, kuris buvo skirtas peptidų vaidmeniui evoliucijoje, Vladimiras Khavnsonas paaiškino, kad peptidinė senėjimo reguliacijos koncepcija, kurios pagrindu yra gaminami visi NPCRIZ produktai, laikoma viena iš pagrindinių šiuolaikinės gerontologijos sričių, nes ji leidžia pakeisti pagrindinius ląstelių irimo, organų ir sistemų, susijusius su amžiumi, bazinius procesus.

Forumo metu, svečiai ir dalyviai galėjo aplankyti bendrą Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto ir NPCRIZ kompanijo stendą, susipažinti ir nusipirkti produktų,  išstudijuoti medicininę literatūrą.

06_auto_350_5_100Reikšmingu įvykiu, tiek svečiams tiek kompanijos atstovams tapo NPCIZ kompanijos stende paruošta vieta viešoms konsultacijoms.  Pirmą kartą Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto specialistai konsultavo dalyvius, pateikdami išsamią informaciją apie įvairių patologijų korekciją ir aktyvaus ilgaamžiškumo palaikymą.

15_auto_350_5_100Sujungtas Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto ir NPCRIZ kompanijos stendas sukėlė didžiulį susidomėjimą ne tik svečių, bet ir valdžios institucijų, pagrindinių medicinos bendruomenės atstovų tarpe.  Didžiulis dalyvių ir svečių susidomėjimas yra tiesiogiai susijęs su didelę socialinę ir medicininę NPCRIZ produkcijos reikšme vyresnio amžiaus žmonių sveikatos grupei.
Svarbiausi NPCRIZ vadovų verslo susitikimai

Forumas „Vyresnioji karta“ – tradicinė specialistų sąveikos platforma. Specialistų, kurie yra atsakingi už įvairiausius pagyvenusių žmonių sveikatos palaikymo ir aktyvaus ilgaamžiškumo niuansus. Forumo metu NPCRIZ kompanijos prezitentas Romanas Pinajevas rengė  svarbius verslo susitikimus, būtinus tiek tolimesnei kompanijos plėtrai, tiek gerinant gerontologijos sritį medicinoje apskritai.

Vaisingo R. Pinajevo ir NPCRIZ vyriausiojo mokslinio patarėjo, Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto direktorius bendradarbiavimo metu buvo aptarti tolimesnio mokslinio bendradarbiavimo klausimai,  taip pat aptarta artėjanti  penktųjų metinių NPCRIZ kompanijos šventė.

Kompanijos prezidentas surengė susitikimą su terapijos katedros, geriatrijos skyriaus ir anti-senėjimo medicinos IPK FMBA Rusijos vadovu, medicinos mokslų daktaru, profesorium A.Ilnitskiu. Federalinė Biomedicinos agentūra ir NPCRIZ jungiasi ilgam vaisingam bendradarbiavimui, ypač švietimo programų rengimui. R.Pinajevas ir A.Ilnickis aptarė tolimesnės NPCRIZ ir FMBA partnerystės niuansus ir perspektyvas.

Comments are closed.