5 NPCRIZ sėkmės metai

Prisiimu atsakomybę už savo paties gyvenimą!
12 kovo, 2015
Viena atsakingiausių profesijų – gydytojas
13 kovo, 2015

5 NPCRIZ sėkmės metai

2015 metų gegužės 16 dieną, Maskvoje, teatre „Aukso žiedas“ (Золотое кольцо) įvyks iškilmingas renginys, skirtas penktiesiems jubiliejinėms kompanijos metams!

Penki metai kompanijai – nemažas laiko tarpas. Unikalių ir inovatyvių preparatų linijų sukūrimas, naujų dylerių centrų atidarymas visame pasualyje, tvirtas kelias  į gerovę – tai yra tie pasiekimai, kuriais NPCRIZ kompanija gali pagrįstai didžiuotis! Štai kodėl penkerių metų kompanijos jubiliejus vyks su šūkiu  5 metai sėkmės!

6

Mokslinis Gamybinis Sveikatos ir Revitalizacijos kviečia visus partnerius, lyderius, kompanijos draugus į šį didingą ir džiaugsmingą renginį!

Kad visi kartu galėtu pasimėgauti bendrais pasiekimais, bendro tikslo sėkme, juk tai tapo įmanoma tik kiekvieno mūsų bendro indėlio dėka!

Nuoširdžiai tikimės, kad ši šventė bus tikrai linksmas ir įsimintinas įvykis! Ne šiaip sau pasirinkta tokia vieta šventei kaip  teatras „Aukso žiedas“. Tai viena iš mėgstamiausių, išskirtinių vietų išrankios sostinės publikos poilsiui. Komfortabili žiūrovų salė leidžia lankytojams jaustis maksimaliai patogiai pasirodymo metu, koncerto salės techninės charakteristikos leidžia surengti renginį aukščiausiam lygyje!

1

Iškilmingas renginys bus daugialypis: įdomiausi moksliniai pranešimai, sėkmingiausių partnerių apdovanojimai, uždegantis koncertas, šventinė loterija su vertingų prizų laimėjimais, o taip pat išskirtinis švediškas stalas!

Be to, NPCRIZ jubiliejus – tai unikali galimybė pasikalbėti su kompanijos vadovais, mokslo katedros atstovais, o taip pat su pačiais ryškiausiais lyderiais, kurių sėkmė įkvepia kiekvieną ir yra sektinas pavyzdys!

 

Rusų kalboje video-kvietimas Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto direktoriaus, Europos regiono tarptautinės gerontologijos ir geriatrijos asociacijos prezidento, vyriausio mokslinio NPCRIZ patarėjo, Rusijos mokslų akademijos gerontologijos draugijos viceprezidento, pagrindinio Sankt Peterburgo gerontologo, profesoriaus, mokslų daktaro, РАМН nario Vladimiro Chavinsono.

https://www.youtube.com/watch?v=m9MaiBiizps

Renginio svečių laukia daug malonių staigmenų: kiekvienam šventės dalyviui bus padovanota dovana, naujas produktas – serumas nuo raukšlių revilab evolution

3

Tai nuostabus anti-amžiaus produktas, sukurtas novatoriškų technologijų dėka, kurio pagrindas yra ekskliuzyviniai peptidiniai kompleksai, neturintys analogų pasaulyje su stiprių anti-senėjimo efektu!

Išskirtinį indėlį į neužmirštamą šventinę atmosferą įneš gerbiami šventės svečiai – muzikinė grupė „Samocvėti“ (Самоцветы), kurios dainos mėgiamos kelių kartų ir šiandienai laikomos tikra klasika!

4

 

Comments are closed.