Apie NPCRIZ kompaniją

2015m. kovo 25-29 dienomis paroda – forumas „Sveikas gyvenimo būdas“
1 balandžio, 2015
Kretos ilgaamžiai
2 balandžio, 2015

Apie NPCRIZ kompaniją

NPCRIZ – novatoriška kompanija, siūlanti vartotojams patogius ir kokybiškus sprendimus išsaugoti sveikatą. Prieš pradedant veiklą daug metų vyko parengiamieji darbai, kurių tarpe buvo ir viso spektro MLM rinkodaros įrankių analizė, ekspertų konsultacijos medicinos ir verslo srityje.

Kompanija bendradarbiavimui pasirenka perspektyvias įmones, kurios turi rimtą mokslinį ir ekonominį potencialą ir yra išskirtiniai savo srities lyderiai. Būtent todėl pagrindinio strateginio partnerio vaidmuo atiteko Moksliniam Gamybiniam Sveikatos ir Revitalizacijos centrui – NPCRIZ.

shutterstock_1431358NPCRIZ yra vienintelis oficialus bioreguliacijos ir gerontologijos instituto Sankt Peterburge atstovas, lyderis profilaktinės medicinos srityje, kurios moksliniai darbai – peptidiniai bioreguliatoriai – įgavo pasaulinį pripažinimą. Kompanijos asortimente priskaičiuojama daugiau nei 200 unikalių preparatų sveikatai ir aktyviam ilgaamžiškumui, tarp kurių garbingą vietą užima peptidiniai bioreguliatoriai. Pasaulyje priskaičiuojama virš 430 NPCRIZ centrų, kurie yra Europje, NVS šalyse, JAV ir Kanadoje. Oficialios kompanijos atstovybės veikia Maskvoje ir Sankt Peterburge (Rusija), Vilniuje (Lietuva), Dnipropetrovske ir Charkove (Ukraina), Sofijoje (Bulgarija) ir Kišiniove (Moldova).

Leo_BokeriaRevitalizacijos ir Sveikatos centrui reikšmingu etapu tapo žingsnis į bendradarbiavimą su Rusijos visuomenine organizacija „Tautos sveikatos lyga“, vadovaujama Leo Bokeria. Po jos egida, jau atvėrė duris 5 vieši Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologijos instituto priėmamieji: 3 – Maskvoje, po viena Sankt Peterburge ir Jekaterinburge. Juose piliečiai gauna nemokamą konsultaciją ir patarimus sveikatos išsaugojimo klausimais.

Šiandien NPCRIZ aktyviai dalyvauja tarptautinės mokslo bendruomenės gyvenime. Su ataskaitomis kompanijos specialistai skaitė pranešimus Tarptautinės asociacijos gerontologijos ir geriatrijos Bolonijoje (Italija, 2011) kongresuose, Seule (Pietų Korėja, 2013), o taip pat renginiuose, organizuojamuose Rusijos anti senėjimo medicinos draugijos.

Moksliniai NPCRIZ konsultantai yra pasaulinio lygio mokslininkai: imgfgres

Vladimir Chavinson – Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto direktorius, Europos regiono tarptautinės gerontologijos ir geriatrijos asociacijos prezidentas, Rusijos mokslų akademijos gerontologijos draugijos viceprezidentas, pagrindinis Sankt Peterburgo gerontologas, profesorius, mokslų daktaras, РАМН narys. Nusipelnęs Rusijos federacijos mokslo veikėjas, TSRS Ministrų Tarybos premijos laureatas.

imgresGalina Ryžak – direktoriaus pavaduotoja moksliniam darbui ir naujom technologijom, Sankt Peterburgo instituto bioreguliacijos ir gerontologijos skyriuj

Comments are closed.