Forumas-paroda „50 PLUS. Visi brandaus amžiaus pliusai“

„Šiuolaikinės anti-senėjimo medicinos galimybės“ renginiai Moldovoj
25 lapkričio, 2014
8 maisto produktai, kurie skatina akmenų inkstuose susidarymą
27 lapkričio, 2014

Forumas-paroda „50 PLUS. Visi brandaus amžiaus pliusai“

1_auto_350_5_1002014m. lapkričio mėn. 5 – 7 dienomis, Maskvoje, Expocentre vyko tarptautinis forumas-paroda „50 PLUS. Visi brandaus amžiaus pliusai“.

Forumas suburia interesus tiek subrendusio ir vyresnio amžiaus žmonių, kurie nori gyventi visavertiškai ir aktyviai, tiek  valdžios institucijų veiklos, kuriomis siekiama apsaugoti piliečių interesus, taip pat ir verslo bendruomenės interesus, siūlomos modernios ir kokybiškos paslaugos ir produktai.

2_auto_350_5_100NPCRIZ kompanija kasmet dalyvauja šiame reitingavimo renginyje, nes kai sulaukiame 50 su pliusu tampa aktualios problemos, susijusios su sveikata. Todėl visi parodos lankytojai yra tikslinė NPCRIZ kompanijos auditorija.  „50+“ yra labiausiai lankoma paroda Maskvos regione – lankytojams siūlomos ne tik prekes ir paslaugos, bet taip pat ekskursijos į pomėgių pasaulį, o taip pat išlikus gera tradicija – pramoginė programa dalyvaujant tokioms scenos žvaigždėms kaip: Larisa Golubkina, Oleg Gazmanov, grupė „Watson“, Aleksandras Oleshko, Viačeslavas Malezhik ir kt.

7_auto_350_5_100Šioje šventinėje atmosferoje buvo ypač malonu pasakoti apie mokslo naujoves tiems, kurie išgirdo apie NPCRIZ produktus pirmą kartą ir pasidalinti jaunystės paslaptis ir patirtimi su tais, su kuriais jau buvo bendrauta ankstesniuose renginiuose.

Mūsų ekspozicijoje buvo pristatomos visos NPCRIZ kompanijos produktų kategorijos, kurios sukėlė didelį susidomėjimą tiek vartotojams, tiek profesionalams.

Comments are closed.