Kam reikalingi peptidai?

Peptidai sporte
2 liepos, 2014
Apsauga nuo priešlaikinio senėjimo
2 liepos, 2014

Kam reikalingi peptidai?

Dažnai susiduriame su klausimu “Kam reikalingi peptidai ir kaip, bei kada geriausia pradėti vartoti peptidinius preparatus?”. Šis straipsnis atsakys į šiuos klausimus.

Peptidiniai preparatai dažniausiai vartojami dėl dvieju priežasčių:

–       Siekiant apsaugoti savo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo ir su juo susijusiomis ligomis

–       Ištikus traumoms bei kovojant su įvairiais negalavimais

Toliau aptarsime  abį šias priežastis.

Pradėkimė nuo pirmojo atvejo – nuo kokio amžiaus yra tikslinga pradėti vartoti peptidinius preparatus, siekiant apsaugoti savo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo ir su juo susijusiomis ligomis.

schema

Grafike vaizduojama kaip bėgant laikui kinta mūsų organizmo ląstelėse vykdoma baltymo sintezė. Tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kadangi nuo baltymo sintezės  priklauso mūsų organizmo senėjimo procesai. Nuo mūsų gimimo dienos iki maždaug 40-ties metų baltymų sintezė mūsų organizmo ląstelėse vyksta aktyviai, ląstelės aktyviai dauginasi (grafike šį procesą vaizduoja melynoji kreivė). Sulaukus maždaug 40-ties mūsų organizme baltymo sintezė lėtėja, todėl pradedame gyventi iš turimų rezervų.

Kiekvieno mūsų biologinis laikrodis veikia skirtingai, viskas priklauso nuo to kokį gyvenimo būdą gyvename.

Raudonoji kreivė – žmogaus, kuris nesirūpina savo sveikata. Miega nereguliariai, organizmas pastoviai patiria stresą ir yra alinamas. Valgomas maistas bei vartojami gėrimai yra kenksmingi mūsų organizmui. Ko pasekoje atsiranda  įvairūs negalavimai bei ligos, taip pat sutrumpėja mūsų gyvenimo amžiaus tarpas.

Geltonoji kreivė – žmogaus, kuris savo nepilnavertę sveikatą, įgytus dėl neteisingo gyvenimo būdo negalavimus, mėgina gydyti naudojant cheminius vaistus (dauguma iš randamų vaistinių lentynose).

Aišku, yra būdas atitolinti senėjimo procesus bei turėti pilnavertę sveikatą, bei savijautą. Ir tai pasiekti yra gan paprasta. Mums tereikia reguliariai laiku eiti miegoti bei mankštintis, gerti sveikus skysčius (vandenį, arbatas) ir palaikyti sveiką bei visapusiškai pilnavetę mitybą.  Tačiau nors kaip lengvai tai beskambėtu, šiai dienai daugumai mūsų tai nėra įmanoma arba labai sudėtinga, dėl mūsų gyvenimo būdo bei tempo.

Yra ir kitas būdas, kuris be jokių pašalinių efektų ir gan nesudėtingai gali padėti atitolinti senėjimo procesus – PEPTIDAI.

Būtent peptidų dėka mūsų ląstelėse suaktivinama (arba atstatoma) baltymo sintezė, kuri leidžia atitolinti senėjimo procesus bei susijusias ligas.Kompleksinis peptidų vartojimas suteikia galimybę pilnai išnaudoti visus mūsų organizmo rezervus, kovojant su senatve bei išlikti darbingais. Suteikia galimybę patiems savimi pasirūpinti, nebūnant našta nei sau, nei aplinkiniams – visa tai vaizduoja žalioji kreivė.

Antrasis atvejis – ištikus traumoms bei kovojant su įvairiais negalavimais

Jau nuo mažų dienų turim pradėti myleti bei rūpintis savimi, tačiau retas kuris tai sugeba. Įsijungus TV ar kitose žiniasklaidos priemonėse pastebime pastoviai besikartojančius mėsainių, gaiviujų gėrimų, traškučių bei kitų peršamų mums kenkiančių gaminių reklamą. Yra įrodyta, kad net tokie nekalti gaminiai kaip mažų vaikų sauskelnės (liaudiškai vadinami pampersais) sukelia berniukams nevaisingumą. Būtent visa tai mums sunkiną pilnavertiškai savimi rūpintis. Kas liečia vaistus ir medicina, šiai dienai  “tradicine” medicina vadiname tą, kuri gyvuoja vos 70 metų, tuo tarpų natūralioji medicina (tokia kaip Tibeto ir pan.)  kurios gyvuoja nuo neatmenamų laikų vadiname “netradicine”.

Ligos, kurios buvo būdingos vyresnio amžiaus žmonėms kaip 60-mečiams dabar pasireiškia 40-mečiams ir dar jaunesniems. Atsižvelgus į visa tai galime padaryti išvadą, kad naudodami tik cheminius vaistus (tradicinės medicinos) problemų visiškai neišpręsime – jas atitolinsime arba sušvelninsime pasekmes.

Grįžtant prie peptidinių preparatų norėtumėm pabrėžti, kad įvykus traumai ar atsiradus negalavimui, gydytojo Jums paskyrtus vaistus, šiai problemai spęsti, reikia vartoti. Jokiu būdu neskatiname jų atsisakyti. Tačiau kartu su vaistais, vartojant peptidinius preparatus, vaistų poveikis stiprėja, o tai leidžia mažinti vaistų dozes, o laikui bėgant tampa įmanoma apsieiti visai be jų.

Per 40 metų peptidų vartojimo nepastebėtas nei vienas neigiamas ar šalutinis poveikis žmogui, ko negalime pasakyti apie mūsų tradicinės medicinos cheminius vaistus (atsivertus vaistų informacijos lapelį pastebime didelį kiekį galimų šalutinių poveikių).

NPCRIZ kompanija rekomenduoja metų kursą, sudarytą iš įvairių peptidinių preparatų bei bio reguliatorių, konkrečių ligų profilaktikai. Visas rekomendacijas rasite pateiktas skiltyje “Vartojimas”.

Jeigu iškilo kažkokių klausimų maloniai kviečiame mums parašyti.

 

 

Comments are closed.