Mokslinė-praktinė konferencija „NPCRIZ kompanijos ani-age medicinos pažangiausios technologijos“

Ar garsus keliantys sąnariai yra artrito ženklas?
25 sausio, 2015
Tarptautinė konferencija „Peptidiniai bioreguliatoriai – sveikatos ir ilgaamžiškumo era“
27 sausio, 2015

Mokslinė-praktinė konferencija „NPCRIZ kompanijos ani-age medicinos pažangiausios technologijos“

1_auto_350_5_1002014m. gruodžio 5-6 dienomis į Graikiją, Atėnus atvyko Mokslinio Gamybinio revitalizacijos ir sveikatos centro delegacija. Kurios sudėtyje buvo bendrovės prezidentas, gydytojas onkologas, medicinos mokslų kandidatas R.N.Pinajevas ir kompanijos vice prezidentas mokslo reikalams, gydytojas geriatras, urologas, klinikinis farmakologas, medicinos mokslų kandidatas D.A. Gorgiladzė. Mokslinė-praktinė konferencija „NPCRIZ kompanijos ani-age medicinos pažangiausios technologijos“ sukėlė didelį rezonansą medicinos bendruomenėje Graikijoje. Mokslinės dalies iniciatorius buvo chirurgas p. Protopapas Nikolaos, kuris vadovauja daugiafunkciniei klinikai  IASO General, kuri yra pavyzdinė įvairių sričių klinika Atėnuose.

4_auto_350_5_100Gruodžio 5 įvykusiame susitikime, kuris vyko „apskritojo stalo“ formatu, dalyvavo onkologinių, chirurginių, terapinių, urologinių skyrių vadovai, o taip pat vedantieji IASO General klinikos specialistai. Susitikimo metu vice prezidentas D.A. Gorgiladzė smulkiai pristatė peptidų vartojimo tema, profilaktiniu tikslu, sergant įvairiomis ligomis, tame tarpe ir susijusiomis su amžiumi ir atsakė į daugybę specialistų pateiktų klausimų. Taip pat turtinga ir sėkminga onkoserijos vartojimo patirtimi su daktarais pasidalino Olga Anagnostaki-Kasymova. Vėliau pietų metu, draugiškoje atmosferoje abi šalys aptarė verslo ir mokslo bendradarbiavimo perspektyvas.

Tos pačios dienos vakarą įvyko keturių valandų susitikimas su graikijos kompanijos lyderiais, kurio metu R.N. Pinajevas kalbėjo apie 2015 metų darbo perspektyvas ir atsakė į iškilusius klausimus.

7_auto_350_5_100Gruodžio 6d. konferencija „NPCRIZ kompanijos ani age medicinos pažangiausios technologijos“ surinko daugiau nei 300 žmonių – gydytojai, įvairių krypčių ir lygių medicinos įstaigų vadovai, kompanijos partneriai, visi tiek, kurie rūpinasi sveikata. Visi dalyviai turėjo galimybę dar daugiau susipažinti su šiuolaikiniais revitalizacijos metodais, veikimo mechanizmais ir peptidinių preparatų bei nepeptidinių geroprotektorių vartojimu. Visų pirma, buvo paaiškintas onkoserijos preparatų poveikis, Romanas Nikolajevičius paaiškino vartojimo specifiką „Reviplant“, „Revifort“, „Ensil“ ir atkreipė dėmesį į aukšto efektyvumo preparatus „Vladoniks“ ir „Endoluten“ komplekse.

9_auto_350_5_100Davidas Gorgiladzė  supažindino su veikimo mechanizmu ir preparatų vartojimo metodika. Taip pat pristatė naujausius statistinius duomenis apie peptidinių bioreguliatorių efektyvumą, įvairių sistemų ir organų ligų metu.

Nepaisant to, kad dauguma dalyvių buvo partneriai, nekalbantys rusų kalba, o bendravimas vyko su vertėjo pagalba, tai nesukliudė suvokti vertingą informaciją, kas buvo pademonstruota gyvam pokalbyje su kompanijos vadovais kavos pertraukėlės metu.

Antroje konferencijos dalyje žodis buvo suteiktas Graikijos lyderiams  Samourelis Lampros ir Koutelia Eirini, kurie pasidalijo su konferencijos dalyviais NPCRIZ kompanijos preparatų vartojimo patirtimi onkologijoje. Baigiamojoje renginio dalyje buvo apdovanoti sėkmingiausi partneriai, po ko Auksinis kompanijos Rantje Liubov Matrosova pristatė kompanijos marketingo planą ir galimybes teisingos struktūros kūrimui.

Tradiciškai pabaigoje R.N.Pinajevas ir D.A. Gorgiladze apibendrino konferenciją ir atsakė į daugelį dalyvių užduodamų  klausimų.

Graikijos partneriai padėkojo atvykusius Mokslinio Gamybinio revitalizacijos ir sveikatos centro vadovus, pažymėdami aukštą produkcijos efektyvumą ir išreiškė viltį, kad NPCRIZ produkcija visada bus tiekiama Graikijos rinkai.

Ypatingą padėka kompanijos vadovai išreiškia renginio organizatoriams, sugebėjusiems jį pravesti tiksliai ir aukštam lygyje – Liubov ir Vladimirui Matrosovams ir NPCRIZ graikų lyderių komandai: Leonid Btlogianni, Tina Kaiki-Belogianni, Olga Anagnostaki-Kasimova, Angeliki Рalaiologou, Eleni Alpou, Diana Gelarde, Paraskevi Koroli, Almpena Dimitrova, Gklegklakos Dimitrios ir Oikonomidou Anna.

Mokslinio Gamybinio revitalizacijos ir sveikatos centro vadovų atvykimas į Atėnus tapo labai svarbiu įvykiu tolimesniam graikų partnerių  ir kompanijos lyderių darbui. Šio vizito rėmuose buvo pasiekti perspektyvūs susitarimai su Atėnų medicinos bendruomenės atstovais ir aptarti mokslinio bendradarbiavimo būdai.

Comments are closed.