Norintiems gauti nuolaidas NPCRIZ produkcijai arba norintiems kurti savo verslą

Apie tinklinį marketingą paprastai
29 lapkričio, 2014
10 būdų numalšinti gerklės skausmą
29 lapkričio, 2014

Norintiems gauti nuolaidas NPCRIZ produkcijai arba norintiems kurti savo verslą

Norintiems gauti nuolaidas NPCRIZ produkcijai arba norintiems kurti savo verslą

Pirmas žingsnis – registracija. Kai Jūs užsiregistruojat iškart įgyjat nuolaidą į visus NPCRIZ kompanijos produktus. Norėdami tai padaryti, galite kreiptis į savo pažįstamą NPCRIZ konsultantą, kuris Jus pakvietė į šį verslą, o jeigu tokio neturit parašykite mums ir mes suteiksime Jums visą informaciją apie registraciją, padėsime prisiregistruoti ir atsakysim į visus Jus dominančius klausimus. Kai Jūsų registracija bus patvirtinta Jūs gausite savo „ID kodą“ ir slaptažodį, tuomet galėsite prisijungti prie NPCRIZ kompanijos partnerių sistemos ir jau gausite visus produktus 25-30 proc. nuolaidą.

Kiekvienas pirkimas Jums atneš papildomų balų. Jūs galite būti tik vartotojas, taip pat galite kurti savo vartotojų (MLM) tinklą, kuris Jums taip pat atneš papildomų balų. Balais vadinama kompanijos valiuta. Kadangi produkcija keliauja po visą pasaulį ir skirtingose šalyse yra skirtinga valiuta, todėl kompanija kiekvienam produktui paskyrė atitinkama balų kiekį, kurį galim konvertuoti į savo šalies valiutą.

Network-MarketingVieną kartą pasiekus 3000 balų į mėnesį Jūs pradėsit gaut naudą iš savo sukurtos struktūros partnerių. Tai reiškia, kad galėsit turėt naudą iš kiekvieno jų apsipirkimo. Nesiplėsim į detales, jei bus įdomu parašykit, viską paaiškinsim smulkiai. Tačiau norėtųsi pažymėt, kad šis žingsnis yra lengvesnis nei manoma. Yra ne vienas NPCRIZ partneris, kuris registravosi, tik tam, kad gauti nuolaidą ir pasisveikatinti, o gavosi taip, kad tai tapo jo pagrindiniu pajamų šaltiniu.

Jeigu nusprendėte tuo užsiimti aktyviai, galit skaityti toliau. Pirmoj eilėj reikia suprast, kad struktūrą reikia statyti teisingu modeliu. Jei darysit „sasiską“, uždirbsit grašius ir visiems sakysit, kad uždirbt nepavyksta, nors tai bus Jūsų klaida. O jei strukturizuosit „saulutę“ – sėkmė ir pinigai garntuoti. Aišku, labai daug kas priklauso nuo žmogaus aktyvumo. Šiame versle reikalingi trys dalykai, kaip ir daugelyje pardavimų, tai žinios, motyvacija ir aktyvumas.

Mūsų partneriai turi galimybę tapti sėkmingais verslininkais ir gauti fantastiškus prizus, tokius kaip automobiliai, kelionės ir privačios vilos Kipre!

как-накопить-на-квартиру

Neklausykite tų, kurie sakys, kad pinigai ateina labai lengvai, įdirbio reikia visur. Suprantama yra ir laimės paukščių, kuriems viskas einasi kaip sviestu patepta, bet tai jau kita kalba, tokių nedaug. Tikrai nesakysim, kad tik prisiregistravus iškart tapsit milijonieriumi, reiks tik išsvajotą namą ant lapo nusipiešt ir laukt, kada jis bus Jūsų. Svajoti būtina o, kad turėt svajonę rankose reikia ir padirbėti :) Visą reikalingą informaciją, produkciją, žinias gausit iš kompanijos partnerių. Visa informacija yra nemokama.

Kuo išskirtinė NPCRIZ kompanija, kodėl verta pradėti verslą būtent šioj kompanijoj?

(Kodėl pats metas dabar, paaiškinsim kitam straipsnyje.)

NPCRIZ kompanijos produkcija yra unikali ir neturinti analogų pasaulyje, t.y. nėra konkurentų;

Beveik 40 metų mokslininkų darbo patirties, bandymų ir tyrinėjimų;

Daugiau nei 15 milijonų vartotojų visame pasaulyje ir jų vis daugėja;

Per visą šį laiką (beveik 40 metų) nebuvo pastebėta jokio šalutinio poveikio ar priklausomybės!

Produktai jau padėjo daugeliui ir kitų šalių medikai su jais dirba, atsiliepimai patys geriausi.

Šis verslas be ribų ir sienų. Gyvendamas Lietuvoje gali kurti verslą bet kurioj kitoj pasaulio šalyje.

Puikus tinklinio marketingo planas, neverčiantis priverstinai pirkti ir sandėliuoti prekes jei Jums jų nereikia. Jokių papildomų investiciju privalomiems startiniams paketams.

Viena griežta taisyklė: laikytis etikos, nemeluot žmogui.

© Oksana Zubrickienė

Comments are closed.