NPCRIZ MLM (tinklinio marketingo) planas

8 maisto produktai, kurie skatina akmenų inkstuose susidarymą
27 lapkričio, 2014
Apie tinklinį marketingą paprastai
29 lapkričio, 2014

NPCRIZ MLM (tinklinio marketingo) planas

NPCRIZ MLM (tinklinis marketingas) planas

Šis straipsnis tiems, kurie norėtų užsiimti MLM verslu, NPCRIZ kompanijoje.

Smulkus aprašymas ir paveiksliukas gale straipsnio padės suprasti planą tiksliau. Jeigu Jums bus kažkas neaišku, rašykit mums, atsakysim į visus iškilusius klausimus.

 

 

AA>=3000 GA>=30000 GA>=100000 GA>=300000 GA>=600000 GA>=1000000 GA>=1500000
Vartotojas Menedžeris Top Menedžeris Lyderis Top Lyderis Koordinatorius Direktorius Rantje
AA >=500 >=500 >=500 >=500 >=500 >=1000 >=2000 >=3000
Už AA 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10%
1lygis 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10%
2lygis 8% 8% 8% 8% 8% 8% 8%
3lygis 7% 7% 7% 7% 7% 7% 7%
4lygis 6% 6% 6% 6% 6% 6% 6%
5lygis 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5%
3% į gylį 5% į gylį 7% į gylį 9% į gylį 10% į gylį 11% į gylį

 

Po Jūsų anketos registracijos, kompanijos informacinėje sistemoje, Jums suteikiamas unikalus registracijos numeris. Perkant produkciją su nuolaidą, reikia nurodyti savo anketos registracijos numerį.

Ryšium su oficialiu darbu skirtingose ​​šalyse ir skirtinga tų šalių kainų politiką, bendrovė įvedė vieningą balų sistemą, kurios pagrindu vyksta Jūsų bonusų apskaičiavimas gale kalendorinio mėnesio. Nuolaidos (bonusai) yra apskaičiuojami remiantis, einamo kalendorinio mėnesio, įsigytų prekių balais iš bet kurių bendrovės sandėlių. Po apskaitos, nuolaida (bonusas) siunčiamas į partnerio sąskaitą arba į „Taupomąją nuolaidos sąskaitą“, naudotis nuolaidą (bonusu) jis gali tame sandėlyje, kuris buvo užpildytas registracijos metu kompanijos informacinėje sistemoje. Jei partneris pereina į kitą sandėlį, jo nuolaida persiveda kartu su juo. Jei partneris per kalendorinį mėnesį pirko mažiau nei už 500 balų, nuolaida (bonusai) tą mėnesį nepriklauso. Jei nebuvo jokio pirkimo, tai tą mėnesį šis registracijos numeris  apskaitoj nedalyvauja, tuomet suveikia kompresija (nuliukas nedalyvauja aktyvioje sistemoje ir yra pastumiamas į šona, kol nevyksta jokių pirkimų).

Visos priskaičiuotos ir sukauptos sąskaitos yra veikiančios ir išmokamos per neribotą laiką.

 

Pagal NPCRIZ marketingo planą yra šeši nuolaidų (bonusų) tipai, kurie skaičiuojami pagal įvairias taisykles:

  1. Nuolaida (bonusas) už asmeninę apyvartą (AA)

Sumuojami visi vartotojo asmeniniai pirkimų balai, visuose kompanijos centruose (sandėliuose), vieno kalendorinio mėnesio laikotarpyje. Ir išmokama 10% šios balų sumos.

 

  1. Nuolaida (bonusas) už asmeninę apyvartą (AA) pirmojo lygio vartotojų (pastovių pirkėjų)

Nuo visų vartotojų (pastovių pirkėjų), kurie yra Jūsų pakviestam pirmam lygyje, Jums priskaičiuojama 10% nuolaida nuo šių vartotojų įvykdytų balų apyvartos. Ši nuolaida (bonusas) Jums išmokama tik nuo asmeniškai pakviestų vartotojų, netaikant kompresijos (sulaikymo).

Jeigu Jūsų pirmojo lygio vartotojas įvykdė „Menedžerio“ kvalifikaciją (AA = 3000 balų), o Jūs likote prieš tai buvusiame lygyje „Vartotojas“, tai nuolaida (bonusas) už Jūsų asmeninę apimtį Jums neskaičiuojama.

 

  1. Bonusas už grupės apyvartą (GA)

Bonusas nuo Jūsų sukurtos struktūros (lygių) pradedamas mokėti tuomet, jei Jūs vieną kartą per vieną kalendorinį mėnesį pasiekėt apyvarta 3000 ir daugiau balų.  Bonusas skaičiuojamas procentais už žemesnio lygio vartotojų asmeninę apyvartą.  Nuo kiekvieno lygio pagal pridedamą lentelę:

1-mas lygis 10%
2-ras lygis 8%
3-čias lygis 7%
4-tas lygis 6%
5-tas lygis 5%

 

Bonusas už vadovavimą vartotojų struktūrai

Jūsų grupės apyvarta (GA) skaičiuojama, sudedant visų Jūsų struktūros asmeninių apyvartų balus. Priklausomai nuo grupės apyvartos (GA) Jums priskiriamas statusas ir Jūs gaunate atitinkamą procentą už vadovavimą savo vartotojų stuktūrai nuo visų žemiau Jūsų esančių grupių lygių.

Jei žemiau esantis vartotojas (pirkėjas) jau gauna statusą už vadovavimą struktūrai, tai Jūs gaunate tik savo ir jo procentų skirtumą.

Statusas Grupės apyvarta (visos žemiau stovinčios struktūros apimtis) Bonusas už vadovavimą stuktūrai
«Menedžeris» AA 3000 0%
«Top Menedžeris» 30 000 3%
«Lyderis» 100 000 5%
«Top Lyderis» 300 000 7%
«Koordinatorius» 600 000 9%
«Direktorius» 1 000 000 10%
«Rantje» 1 500 000 11%

 

  1. Bonusas elitinio klubo nariams

Skaičiuojamas penkių elitinių klubų nariams, kuriuose dalyvavimas nustatomas pagal atitinkamą apyvartą 5-iuose lygiuose (be kompresijos) ir kur pagrindinės grandies apyvarta turi sudaryti ne daugiau kaip 75% bendros struktūros apyvartos.

Tarp elitinių klubų dalyvių bus paskirstyta 3% visos kompanijos apyvartos.

 

  1. Elitinis klubas Auksinis Rantjė.

1% visos kompanijos balų apyvartos dalinasi lygiomis dalimis tarp Rantjė, stuktūros apyvarta penkiuose lygiuose sudaro 1,5 milijono ir daugiau balų. Bonusas yra išmokamas nuo pirmo mėnesio, kurio metu įvykdytos sąlygos – struktūros apyvarta daugiau nei 1,5 milijono balų penkiuose lygiuose.

Apdovanojimai

Jeigu išlaikoma narystė Elitiniam klube tris mėnesius iš eilės, Auksinis Rantjė apdovanojamas aukso ženklu „Kompanijos Auksinis Rantjė„.

Jeigu išlaikoma narystė Elitiniam klube šešis mėnesius iš eilės, Auksinis Rantjė paskatinamas vertinga dovana: nešiojamu kompiuteriu Sony Vaio.

 

  1. Elitinis klubas Platininių Rantjė

0,5% visos kompanijos balų apyvartos dalinasi lygiomis dalimis tarp Rantjė, stuktūros apyvarta penkiuose lygiuose sudaro 3 milijonus ir daugiau balų. Bonusas yra išmokamas nuo pirmo mėnesio, kurio metu įvykdytos sąlygos – struktūros apyvarta daugiau nei 3 milijono balų penkiuose lygiuose.

Apdovanojimai

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube tris mėnesius iš eilės, Platininis Rantjė apdovanojamas aukso ženklu „Kompanijos Platininis Rantjė„.

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube šešis mėnesius iš eilės, Platininis Rantjė paskatinamas vertinga dovana: plokščiaekraniu televizoriumi „Panasonic“.

 

  1. Elitinis klubas Briliantinių Rantjė

0,5% visos kompanijos apyvartos dalinasi lygiomis dalimis tarp Rantjė, stuktūros apyvarta penkiuose lygiuose sudaro 7 milijonus ir daugiau balų. Bonusas yra išmokamas nuo pirmo mėnesio, kurio metu įvykdytos sąlygos – struktūros apyvarta daugiau nei 7 milijono balų penkiuose lygiuose.

Apdovanojimai

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube tris mėnesius iš eilės, Briliantinis Rantjė apdovanojamas aukso ženklu „Kompanijos Briliantinis Rantjė“.

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube šešis mėnesius iš eilės, Briliantinis Rantjė paskatinamas vertinga dovana: automobiliu Mercedes-Benz.

 

  1. Elitinis klubas Dvigubų Briliantinių Rantjė

0,5% visos kompanijos apyvartos dalinasi lygiomis dalimis tarp Rantjė, stuktūros apyvarta penkiuose lygiuose sudaro 15 milijonų ir daugiau balų. Bonusas yra išmokamas nuo pirmo mėnesio, kurio metu įvykdytos sąlygos – struktūros apyvarta daugiau nei 15 milijonų balų penkiuose lygiuose.

Apdovanojimai

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube tris mėnesius iš eilės, Dvigubas Briliantinis Rantjė apdovanojamas aukso ženklu „Kompanijos Dvigubas Briliantinis Rantjė“.

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube šešis mėnesius iš eilės, Dvigubas Briliantinis Rantjė paskatinamas vertinga dovana: butas Sankt Peterburge.

 

  1. Elitinis klubas Trigubų Briliantinių Rantjė

0,5% visos kompanijos apyvartos dalinasi lygiomis dalimis tarp Rantjė, stuktūros apyvarta penkiuose lygiuose sudaro 25 milijonų ir daugiau balų. Bonusas yra išmokamas nuo pirmo mėnesio, kurio metu įvykdytos sąlygos – struktūros apyvarta daugiau nei 25 milijonų balų penkiuose lygiuose.

Apdovanojimai

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube tris mėnesius iš eilės, Trigubas Briliantinis Rantjė apdovanojamas aukso ženklu „Kompanijos Trigubas Briliantinis Rantjė“.

Jeigu išlaikoma narystė būtent šiam Elitiniam klube šešis mėnesius iš eilės, Trigubas Briliantinis Rantjė paskatinamas vertinga dovana: vila Kipre.

 

Privilegija Elitinio klubo nariams

Turint bet kurio Elitinio klubo narystę pilnus kalendorinius metus, Rantje turi galimybę praleisti laiką su sėkmingais žmonėmis viename iš geriausių pasaulyje 5 žvaigždučių viešbučių.

Visi apdovanojimai suteikiami po vieną kartą, pasiekus atitinkamą lygį.

Elitinio klubo nariai, kurie palaiko esamą arba padidiną penkių lygių struktūros apyvartą, per kalendorinius metus yra skatinami  kasmetine kelione į užsienį.

Po apskaitos, iš bonuso sumos išskaičiuojamas 1%,  už informacinės sistemos aptarnavimą. Tai suteikia galimybę kiekvienam kompanijos partneriui www.npcriz.ru serveryje gauti detalią savo bonusų, komandos struktūros, visų savo pirkinių išklotinę.

Patogumo dėlei ataskaitų skaičiavimai yra suapvalinami iki sveiko rublio į mažesnę pusę (jei mokama 13.937,53 tada bus mokėtini 13.937 rublių).

 

 

NPCRIZ

Comments are closed.