NPCRIZ vadovų darbinė kelionė – keturi miestai per keturias dienas!

5 keistos priežastys dėl ko gali skaudėti galvą
19 kovo, 2015
2015metų kovo 18-21 dienomis tarptautinis forumas „Vyresnioji karta“
30 kovo, 2015

NPCRIZ vadovų darbinė kelionė – keturi miestai per keturias dienas!

Šį kartą NPCRIZ kompanijos vadovų kelionė apėmė pagrindinius Rusijos europinės dalies centrus. Kelionės metu vyko susitikimai su partneriais, lyderiais, o taip pat su visais, kurie norėjo daugiau sužinoti apie bendrovės plėtros perspektyvas.

002015 metų kovo 11 – 15 dienomis mokslinio gamybinio revitalizacijos ir sveikatos centro vadovai vyko į darbinį express-turą per didžiuosius Rusijos miestus. Keturių dienų bėgyje kompanijos prezidentas R. Pinajevas ir vykdantis direktorius A. Stefankiv aplankė keturis miestus – Nižnij Novgorod, Samarą, Krasnodarą o taip pat Rostovą prie Dono.

02Šių, naujo formato kompanijai, susitikimų metu partneriai ir lyderiai sužinojo apie NPCRIZ plėtros tendencijas ir apie produkcijos naujoves. Tačiau pagrindinė bendravimo tema tapo R.Pinajevo pasakojimas apie artėjančią kompanijos šventę, kurios metu bus iškilmingai pažymimas 5 metų kompanijos gimtadienis, apie staigmenas ir dovanas, kurias paruošė kompanijos vadovybė visiems svečiams.

04-Ne atsitiktinai susitikimas su partneriais ir lyderiais tokiame formate vyko būtent prieš didžiąją šventę – NPCRIZ penktąsias metines, kurios įvyks gegužės 16 dieną, teatre „Aukso žiedas “(Золотое кольцо), – pasakoja R.Pinajevas. – Reikalas tame, kad šioje šventėje mes norėtume pamatyti ne tik svečius iš Sankt Peterburgo ir Maskvos, bet ir iš kitų regionų.

03Kompanijos prezidentas pažymėjo, kad didžiųjų regioninių centrų gyventojai turi stiprų intelektualinį potencialą ir, kaip paprastai, labai vertina NPCRIZ teikiamas galimybes. Todėl kalbant būtent apie plėtrą tokiuose miestuose, mokslinis gamybinis sveikatos ir revitalizacijos centras daugeliu atveju mato kompanijos augimo perspektyvas.

Apibendrinant kelionės išvadas NPCRIZ kompsnijos prezidentas R.Pinajevas pažymėjo, kad šis bendravimo formatas su partneriais įrodė savo efektyvumą, todėl ateityje planuojama rengti panašius susitikimus ir kituose miestuose.

01– Labai svarbu, kad tokie susitikimai suteikia galimybę atnešti informaciją ir partneriams, ir klientams iš pirmų lūpų apie kompaniją apskritai ir apie naujoves, be to gauti grįžtamąjį ryšį iš kompanijos atstovų regionuose, – komentuoja R.Pinajevas.

– Klausimai, pageidavimai ir palinkėjimai, kurie gimsta susitikimų metu leidžia kvalifikuotai formuoti tolimesnę NPCRIZ kompanijos plėtros politiką, nedelsiant ištaisyti trūkumus, išgirsti naujų produktų sukūrimo idėjas.

Kompanijos vadovybė pažymi, kad nepaisant „suspausto“ laiko, kuris buvo paskirtas organizaciniams klausimams express-turo rėmuose, visi susitikimai įvyko aukštam lygyje.

Comments are closed.