Paroda „Farmacija“ Sankt Peterburge

60 sekundžių būdas atpalaiduoti sustingusius raumenis
5 lapkričio, 2014
Paroda „Intersharm“, „Crocus Expo“ komplekse
7 lapkričio, 2014

Paroda „Farmacija“ Sankt Peterburge

2014m. Spalio 15-17 dienomis naujajame tarptautiniame konferencijų ir parodų centre „EXPOFORUM“, Sankt Peterburge įvyko paroda „Farmacija“.

img_5073_auto_350_5_100„Farmacija“ tai tarptautinė vaistinių preparatų, maisto ir biologiškai aktyvių papildų, įrangos bei jos komponentų, skirtų farmacijos gamybai, paroda. Aukštą parodos statusą patvirtino oficiali Sankt Peterburgo vyriausybės, Rusijos farmacinių preparatų gamintojų asociacijos, Rusijos vaistinių tinklų asociacijos ir kitų, parama.

Tarp lankytojų buvo farmacinės pramonės atstovai, sveikatos centrų ir klinikų vadovai, sveikatos departamentų vadovai, praktikuojantys sveikatos priežiūros įstaigų ir poliklinikų vyr. gydytojai, specializuotu katedrų mokslo švietimo atstovai ir sveikos gyvensenos gerbėjai.

NPCRIZ kompanijai paroda „Farmacija“ tapo gamintojų, distribiutorių, pramonės ekspertų ir galutinių vartotojų sąsaja. Žinoma, ypač malonu buvo stebėti farmakologijos ir medicinos sričių specialistų susidomėjimąNPCRIZ produkcija. Pagrindiniai produktai, kuriuos įsigijo parodos lankytojai buvo citomaksai, citogenai ir peptidiniai kompleksai tirpale, taip pat naujos kartos papildai, aktyvaus ilgaamžiškumo  palaikymui. Tačiau be šito pirkėjų krepšeliuose galima buvo pamatyti ir dekoratyvinę kosmetiką, ląstelinę kosmetiką REVILINE®, KOMPLEMENT linijos kremus, figūros ir svorio koregavimo programos produktus ir daug kitų.

NPCRIZ kompanijos debiutas parodoje „Farmacija“ buvo sėkmingas! 2015 metais NPCRIZ vėl dalyvaus su profesinės bendruomenės dalimi šioje parodoje.

Comments are closed.