Paroda „Intersharm“, „Crocus Expo“ komplekse

Paroda „Farmacija“ Sankt Peterburge
6 lapkričio, 2014
Šou-forumas „Blogstam Kartu arba Kelionė į Idealų Kūną“
7 lapkričio, 2014

Paroda „Intersharm“, „Crocus Expo“ komplekse

2014 metų spalio 21-24 dienomis Maskvoje, didžiausiam parodų komplekse „Crocus Expo“ vyksta paroda „Intermsharm“. 22 tūkstančių kvadratinių metrų plote, kuriame įsikuria apie tūkstantis dalyvių iš 32 pasaulio šalių ir pristato daugiau nei 2500 prekinių ženklų.

Tai statistika, o faktiškai INTERCHARM professional paroda – tai profesionalios kosmetikos industrijos ir įrangos grožio salonams NVS, Rusijoje ir Rytų Europos šalyse vedantysis renginys.

1_auto_350_5_100NPCRIZ kompanija kasmet dalyvauja šioje populiarioje, tarp vartotojų ir specialistų, parodoje ir pristato savo produkciją „ZOOM“ galerijoje. Šiame skyriuje pateikiamos užsienio gamintojų ir Rusijos grožio pramonės naujovės anti-senėjimo medicinos ir kosmetologijos srityje.

Natūrali peptidinė kosmetika teisėtai užėmė aukštą vietą  ir turi didelę paklausą ir susidomėjimą iš šios srities specialistų. Pristatant NPCRIZ kosmetikos gaminius, mes primename, kad išorinis grožis priklauso nuo vidaus sveikatos. Ir tada prasideda linksmybės! Nepaisant to, kad žodis „peptidai“ girdimi iš gamintojų, juntama informacijos stoka ir atsiranda nemažai klausimų: „Kas tai?“, „Kaip tai veikia?“, „Kaip derinti preparatų ir peptidinės kosmetikos naudojimą?“. Ir mes su  džiaugsmu dalinamės grožio ir sveikatos paslaptimis.

Šioje grandiozinėje parodoje, mes ne tik pristatome produktus, bet ir deramės dėl abipusiai naudingo bendradarbiavimo su klientais ir tiekėjais.

Aplink NPCRIZ ekspozicijos didžiulis ir nebūtas susidomėjimas, nes NPCRIZ pirmaujanti peptidinės produkcijos kompanija.

Comments are closed.