Paroda-mugė „Grožis. Sveikata. Jaunystė“

Trumpai apie peptidus
10 lapkričio, 2014
Ką apie prostatos vėžį turėtų žinoti kiekvienas vyras?
11 lapkričio, 2014

Paroda-mugė „Grožis. Sveikata. Jaunystė“

img_5383_120_70_5_1002014m. lapkričio 1-7 dienomis, Rusijoje, Sankt Peterburge, kultūros ir parodų centre „Eurazija“ įvyko 32-oji paroda-mugė „Grožis. Sveikata. Jaunystė“. Joje dalyvavo apie 200 įmonių iš visų Rusijos regionų, o taip pat svečiai iš Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Ispanijos.

Parodoje buvo pristatytas platus prekių ir paslaugų spektras, kurios padeda užkirsti kelią ligoms ar sėkmingai kovoti su jomis, gamtos sveikatinimosi preparatų, naturopatinių gydymo būdų, naujų medicininių ir diagnostikos prietaisų. Taip pat produktai pagražinti save, naudojant kosmetiką gamtiniu pagrindu.

Parodos metu jau trečią kartą vyko vienas iš konkurso etapų „Mis Sankt Peterburg/Mis Leningrado sritis“ – „Podiumo karaliene“. Lapkričio 2-ąją visi norintys galėjo pamatyti šį veiksmą ir asmeniškai balsuoti už patinkančią konkurso dalyvę.

img_5392_auto_350_5_100Mokslinis gamybinis sveikatos ir revaitalizacijos centras yra parodos dalyvis su ilgamete patirtimi. Per tiek metų NPCRIZ susidraugavo su lankytojais, lankytojai prisimena kompaniją ir jos produkciją, o NPCRIZ prisimena klientų veidus. Šiemet buvo pristatyti gerai žinomi ir daugelio mylimi preparatai sveikatai išsaugoti, taip pat paskutinės naujovės. Lankytojams buvo dovanojami kremų mėginėliai, jie vaišinosi šokoladu.

Paskutinę dieną NPCRIZ buvo apdovanotas parodos dalyvio garbės diplomu „Grožis. Sveikata. Jaunystė“.

Comments are closed.