Peptidai sporte

Vasilenko Viačeslav
22 birželio, 2014
Kam reikalingi peptidai?
2 liepos, 2014

Peptidai sporte

Sportininkai vartoja:

–       užkrūčio liaukos peptidus, imuninės sistemos stiprinimui ir greitesniai audinių regeneracijai patyrus traumą.

–       Smegenų, periferinės ir centrinės nervų sistemos peptidus – atsparumui nuo streso didinti.

–       Kraujagyslių peptidus – širdies-kraujagyslių sistemos ištvermei didinti.

–       Kaulų-sąnarių peptidus – kaulinio audinio ir kremzlinių struktūrų gerinimui, raiščių stiprinimui,siekiant išvengti traumų.

Natūralios kilmės peptidai Citomaksai ir sintezuoti Citogenai nėra hormoniniai preparatai ar dopingas. Peptidai tai trumpųjų grandžių amino rūgščių junginiai, o kaip žinome amino rūgštys (kurios sudaro baltymus) aptinkame maisto produktuose, tad galime teigti, kad peptidai yra mūsų mitybos dalis. Būtent todėl olimpinės rinktinės, kurios bendradarbiauja su kompanija NPCRIZ, vartoja peptidinius preparatus besiruošiant varžyboms. Tokiu būdų, varžybų sezono metu tampa lengviau išsaugoti sportinę formą bei sumažinti galimų traumų tikimybę, o jas patyrus šių produktų pagalba galima paspartinti gijimą. Pasibaigus varžybų sezonui produktai naudojami greitesniam organizmo atstatymui. Peptidiniai bioreguliatoriai yra išgaunami iš tam tikrų organų ir būtent veikia tą organų sistemą, kuriai yra skirti skatindami metabolizmą ląstelėje. Todėl populiariausia tarp sportininkų yra Sigumir ir Vladoniks citomaksai. Sigumir’as stiprina raiščius bei atstato pažeistus sąnarius, o Vladoniks’as stiprina mūsų imuniteta, tokiu būdų pagreitindamas visų organų ir audinių regeneraciją.

Sportininkai dažnai vykdo 1-2 mėnesius trunkančius kursus, kurių metu sunaudojama 4-6 skirtingi peptidiniai preparatai.

Besiruošiant varžyboms sportininkams rekomenduojama: Cerluten, Vladoniks, Endoluten ir Sigumir.

–       Jėgos sporte patartina papildomai suvartoti 2 pakuotes Honluten – ištvermei padidinti.

–       Sporte reikalaujančiame didelio  dėmesio  ar protinės koncentracijos patariama papildomai suvartoti Pinealon kursą.

gimnast

Sportuojantiems vyrams labai svarbu normalizuoti savojo testosterono gamybą, todėl ypatingas dėmesys skiriamas Testoluten preparatui. Taip pat Libidon, kuris skirtas prostatos darbui normalizuoti.

Be jau išvardintų preparatų, ypatinga dėmesi siūloma atkreipti į Ventfort (skirtas kraujagyslėms, o tai padeda lengviau aprūpinti organus kraujų) ir Cerluten (smegenų darbui).

 

Greitu metu pasirodys raumenų mono peptidas ir kompleksiniai peptidai sportininkams.

 

Nuotraukoje matote Rusijos meninės gimnastikos moterų rinktinę kuri 2010m. tapo pasaulio čempionėmis, džiaugsmingai galime paatvirauti, kad jos taip pat yra NPCRIZ kompanijos klientės.

 

Comments are closed.