Rusijos profesorius Vladimiras Chavinsonas pirmasis pasaulyje sukūrė unikalų preparatą, kuris prailgina gyvenimą iki 110-120 metų ir gydo nuo senatvės.

5 NPCRIZ sėkmės metai
4 rugsėjo, 2014
Istorija apie peptidų atradimą
1 spalio, 2014

Rusijos profesorius Vladimiras Chavinsonas pirmasis pasaulyje sukūrė unikalų preparatą, kuris prailgina gyvenimą iki 110-120 metų ir gydo nuo senatvės.

Už unikalų išradimą Vladimiras Chavinsonas nominuotas Nobelio premijai.
Bet svarbiausias dalykas profesoriui Chavinsonui, kad preparatai diena po dienos, mėnuo po mėnesio prailgina gyvenimą jo mamai Annai Yakovlevnai.
– Visus preparatus aš kūriau, visų pirma dėl mamos ir mamai, – pripažino populiariam laikraščiui „Life“ garsus mokslininkas gerontologas Vladimiras Chavinsonas.
– Prieš daugiau nei 30 metų, mano mamai Annai Yakovlevnai buvo diagnozuotas diabetas. Nuo to viskas ir prasidėjo. Labai pablogėjo jos regėjimas, ji ako. Tai neretai atsitinka sergant diabetu. Tada iš peptidų, išskirtų iš veršelių tinklainės aš sukūriau pirmąjį preparatą. Ir jos regėjimas atsistatė. Mama naudojo ir kitus mūsų preparatus, normalizuojančius organizmo sistemų būklę. Gruodžio 5 dieną atšventėme jos gimtadienį, jai sukako 90 metų. Ji gyvena Amerikoje aktyvų ir pilnavertį gyvenimą. Ir dabar prižiūri sodą, užsiima gėlininkyste. Ji net nedažo plaukų, nes nėra pražilus.
– Mano tėtis Hackel Haimovich 60 metų amžiaus kentėjo nuo vazospazmų, jis praradinėjo sąmonę, gydytojai kalbėjo apie aterosklerozę ir priešinsultinę būklę. Mes galėjome jį prarasti bet kurią akimirką. Laimei, tada jau buvo sukurti bioreguliatoriai iš užkrūčio liaukos ir epifizės. Pagrindiniai preparatai nuo kurių priklauso gyvenimas. Po keleto kursų tėvas dar pragyveno laimingus 30 metų. Jis mirė būdamas 92 metų, dėl nelaimingo atsitikimo. Krisdamas nuo laiptų susitrenkė, smūgio vietoj suformavo auglys, kuris tapo mirties priežastimi. Tačiau iki tol jo širdis, vidaus organai buvo puikios būklės.
Tėvai visada buvo lojaliausi sūnaus pacientai.
– Mama iki šiol mano svarbiausias pacientas, – šypsosi Vladimiras Chavinsonas. – Ji sako: „Šis preparatas man nepatiko, o šitas labai gerai padeda.“ – Ir aš visada rimtai įsiklausau į jos pastabas, nes ji yra labai atsakingas pacientas, kuriuo aš pasitikiu 100% . Kai ji naudoja mano preparatus, ji nevartoja kitų vaistų ir visus savo pojūčius kruopščiai užrašo į sąsiuvinuką.
Sūnus išgelbėjo savo tėvus nuo senatvės, suteikdamas jiems ilgus sveiko gyvenimo metus, nes juos labai myli.
– Taip įvyko, kad visus savo preparatus aš gaminau savo tėvams. Pastaruosius metus tėvui, kaip ir daugeliui vyresnio amžiaus žmonių, susilpnėjo šlapimo pūslė. Tada aš specialiai jam sukūriau preparatą, be operacijų atstatantį šlapimo pūslės sienelių elastingumą. Ligi šiol tai vienintelis toks preparatas pasaulyje.
Gydomieji Vladimiro Chavinsono preparatai – peptidiniai bioreguliatoriai, sukėlė revoliuciją medicinoje.
– Be apgaulingo kuklumo pasakysiu: iki šiol, tai yra svarbiausias atradimas biologijoje ir medicinoje, – laimingai šypsosi profesorius Vladimiras Chavinsonas.
– Mes pirmieji nugalėjom senatvę ir sukūrėm receptą ilginanti gyvenimą iki 40%. Ir už tai turim dėkoti Sovietų Sąjungai. Mūsų tyrimai prasidėjo Sovietų Sąjungoje, jie buvo skirti kariniams tikslams. Didi šalis mūsų moksliniams tyrimams lėšų negailėjo. Kai mes kalbame apie mūsų eksperimentų mastą mokslinėse konferencijose, pirmu reikalu amerikiečiai klausia: „Kas finansavo jūsų darbus?“
Atradimas
Kaip paaiškėjo, užsieniečiai ne šiaip sau domėjosi Chavinsono atradimu. Kaip žinote 2009 metais Nobelio medicinos premiją gavo trys Amerikos ekspertai – Elizabeth Blackburn, Carol Greider ir Jack Szostak už vaistų atradimą nuo senatvės. Tiksliau, chromosomų apsaugos mechanizmą telomerais.
– O mes tai padarėme 2003 metais! – Piktinasi profesorius Chavinsonas. – Mes radome būdą kaip aktyvuoti telomerazę ir padidnti telomerus 2,5 karto ir mūsų mokslinių tyrimų ataskaita paskelbėm prestižiniame moksliniame rinkinyje. Deja, paskelbėm tuo pačiu metu su dviem ateityje tapusiais Nobelio premijos laureatais.
Profesorius paima Cold Spring Harbor konferencijos mokslinių straipsnių rinkinį ir jį atvertęs parodo būsimus, tam momentui, Nobelio premijos laureatus – Karolis Greider ir Elizabeth Blackburn ir jo – Vladimiras Chavinsonas.
– Klausantis mūsų pranešimo, jie pastebimai nusiminė ir pasakė, kad tai turėtų būti patikrinta, o po šešerių metų parengė pranešimą ta pačia tema … Bet koks mokslas, bet koks atradimas taip pat reikalauja ryšių su visuomene, kaip bet kuris kitas produktas ar daiktas. Produktas pagamintas intelektu, be ryšių su visuomene bus prarastas…
– Pačioje tyrimų pradžioje nei vienas iš mūsų mokslininkų neįsivaizdavo, kad grumiasi dėl amžinos jaunystės eliksyro sukūrimo.
– Šis efektas buvo atrastas netikėtai, kaip šalutinis poveikis, – juokiasi profesorius Chavinsonas. – Aš tarnavau Leningrado karinės medicinos akademijoje, ir mes kūrėme preparatus, kurie galėtų padidinti sovietų ginkluotųjų pajėgų kovinį pajėgumą. Atliekamas darbas buvo įslaptintas. Mes sprendeme pagrindinę problemą – kaip išlaikyti armijos kovingumą karo sąlygom.
– Kai mes pradėjome dirbti, pasaulis dirbo su karinio lazerio tobulinimu, – sako išėjęs į pensiją medicinos pulkininkas, profesorius Vladimiras Chavinsonas.
– Mūsų tikslas buvo sukurti preparatą, kuris apsaugotų nuo karinio lazerio poveikio. Mes išskyrėme ypatingą medžiagą – peptidus iš veršelių tinklainės. Eksperimentui mums prireikė 100 tūkstančių veršelių akių ir mes netrukus jas gavome iš Leningrado Kirovo mėsos kombinato. Pirmiausia gautą prepartatą išbandėme ant triušių, po to atlikome klinikinius bandymus ant žmogaus. Paaiškėjo, kad mūsų preparatas, vienintelis pasaulyje mažina griaunantį lazerio poveikį akių tinklainei, o po to atstato ją. Tokio preparato iki šiol nėra nei JAV, nei Europoje. Preparatas tapo Rusijos superpasiekimu, jis vienintelis be operacijų gydo akių tinklainės ligas, ne tik sustabdydamas regos pablogėjimą, bet ir atkuria jį per dvi savaites.
– Didžiausios Turkijos kompanijos vadovas „Bosforgaz“, ponas Ali Shan apkeliavo visą pasaulį, bandydamas išgelbėti nuo aklumo savo sūnų Adneną, dėl tinklainės pažeidimų, – papasakojo „Life“ leidiniui direktoriaus pavaduotoja profesorė Svetlana Trofimova.
– Kai sūnus pradėjo matyti po mūsų gydymo kurso, mūsų preparatais, jo 70-metis tėvas magnatas verkė iš laimės …
Po pirmojo preparato iš akių tinklainės sekė kiti – iš veršelių kepenų, kasos, šlapimo pūslės, širdies ir iš galvijų sėklidžių. Paaiškėjo, kad kiekvienas iš preparatų atstatydavo atitinkamo organo normalų funkcionavimą. Bet, kad Chavinsono preparatai pratęsia gyvenimą ir sugrąžina jaunystę sužinojo atsitiktinai!
– Mokslinių tyrimų metu, mes tikrinome savo preparatus dėl galimo toksinio poveikio ir staiga aptikome šalutinį poveikį – jie akivaizdžiai prailgina gyvenimą! Graužikai, kurie gaudavo preparato gyveno daug ilgiau, nei jo negaunantys. Maža to, jie dar tapo sveikesni, jie akyse jaunėjo! Visos organizmo sistemos dirbo kaip laikrodis jų amžiui – optimaliam lygyje! Eksperimentą pakartojo 25 kartus (kiekvienas truko 2-3 metus). Rezultatai – tokie patys! Patikrino su beždžionėmis (viena beždžionė verta $ 5000). Gavo tą patį rezultatą. Mes supratome, kad stovime ant pasaulinio lygio atradimo slenksčio…
Išvados
– Užbaigti klinikiniai tyrimai, apibendrinantys 37 metų kelių tūkstančių žmonių darbą, 50 Sovietų Sąjungos mokslinių tyrimų institutų: vyresnio amžiaus žmonės, naudoję mūsų preparatus, gyvena 40% ilgiau. Ir visos organizmo sistemos pas juos dirba tiksliai kaip laikrodis, tarsi laikas pasisuko atgal. Chavinsono preparatus tyrimo metu išbandė 15 milijonų žmonių įvairiose pasaulio šalyse.
Už unikalius tyrimus vienas iš užsienio institutų šiaurės vakarų regione, iš Suomijos, 2010 metais nominavo profesorių Vladimirą Chavinsoną Nobelio premijai.
Niekas neatspėja mielos, tvarkingos, peterburgietės Tatjanos Rosinos tikrojo amžiaus – 87 metų. Ji vis dar jauna, bendraujanti, aktyvi, vis dar dėsto anglų kalbą, laisvai kalba septyniomis kalbomis. Ji naudoja preparatus daugiau nei 10 metų.
– Visos mūsų pacientės organizmo sistemos – širdies ir kraujagyslių, centrinės nervų, virškinimo ir t.t. veikia optimaliai jos amžiui, – komentuoja mokslų daktarė, Svetlana Trofimova. – Rezultatas akivaizdus.
Preparatus vartoja visi bioreguliacijos ir gerontologijos instituto darbuotojai. Pradedant asistentu ir baigiant direktoriumi. Visi darbuotojai atrodo jauniau, nei yra jų faktinis amžius!
– Man pačiam 64 metai, aš vartoju preparatus 15 metų – prisipažino „Life“ Vladimiras Chavinsonas. – Mano organizmo turimų resursų pakanka pragyventi dar 45 metus iki 110 metų. Ir tai jums sakau visiškai rimtai. Mano fizinė ir psichinė energija tą leidžia – aš plaukioju baseine, ne valgau per daug, miegu naktimis ir vartoju preparatus. Daugelis žmonių sako, išgersiu tabletę ir gyvensiu iki 120 metų. Nesąmonė! Viena piliulė nepadės išgyventi iki 120 metų: tai sudėtinis dalykas. Reikia pakankamai miegoti, pakankamai judėti, nepersivalgyti, kvėpuoti grynu oru, gerti švarų vandenį. Kvailiai negyvena ilgai. Tik protingas turi šią galimybę…

Comments are closed.