„Šiuolaikinės anti-senėjimo medicinos galimybės“ renginiai Moldovoj

8 oftalmologų patarimai, kiekvienai dienai, idealiam regėjimui
24 lapkričio, 2014
Forumas-paroda „50 PLUS. Visi brandaus amžiaus pliusai“
26 lapkričio, 2014

„Šiuolaikinės anti-senėjimo medicinos galimybės“ renginiai Moldovoj

2014 metų lapkričio 17d. į Kišiniovą atvyko Revitalizacijos ir Sveikatos Centro delegacija. Kompanijos prezidentas, onkologas, medicinos mokslų kandidatas R.N.Pinajevas ir direktoriaus pavaduotoja moksliniam darbui kompanijojoje, profesorė, medicinos mokslų daktarė G.A.Ryžak. Nuo ankstyvo ryto NPCRIZ delegacijos laukė įtemptas renginių, susitikimų su gydytojais, žurnalistų ir susitikimų su Kišiniovo visuomenės nariais, tvarkaraštis.

0_auto_350_5_100Pirmasis NPCRIZ delegacijos susitikimas Kišeniove buvo pažintinis, vėliau įvyko vaisingas ir ilgas pokalbis su Moldovos geriatrijos ir gerontologijos centro direktoriumi, medicinos mokslo daktaru, docentu Anatolijum Negare, kuris yra gerontologijos paslaugų Moldovoj įkūrėjas. Dalyviai pasikeitė nuomonėmis dėl esamų visuomenės senėjimo problemų ir geriausių paieškos būdų žmogaus darbinio laikotarpio pratęsimui. Ši problema labai aktuali daugelyje Europos šalių. Moldovos gerontologai, turintys kuklų valstybės finansavimą, stengiasi atkreipti ypatingą dėmesį į vyresnio amžiaus žmonių priežiūrą ir paramą. Dr. Negare parodė didžiulį susidomėjimą bendradarbiavime su NPCRIZ kompanija, planuojant peptidinių geroprotektorių vartojimą Kišeniovo geriatrijos ir gerontologijos centre.

Kaip parodė tolimesni susitikimai su spaudos atstovais, sveikatos ir aktyvaus ilgaamžiškumo išsaugojimo idėja yra karštai diskutuojama tema ne tik medicininėje aplinkoje. Susidomėjimas šia tema rodomas ir eilinių skirtingų amžiaus grupių piliečių.

1_auto_350_5_100Susitikime su žiniasklaidos atstovais, informaciniam „Moldovos naujienų“ centre R.N.Pinaev ir G.A.Ryžak atsakė į gausius klausimus apie gerontologijos pagalbos būklę Europoje ir Rusijoje, apie plėtros perspektyvas, šiuolaikines anti-senėjimo medicinos tendencijas, taip pat apie peptidinės bioreguliacijos metodus.

https://www.youtube.com/watch?v=8s1QsG6czvU&list=UU9cjR7HNYEq5xfPdWhNUpqQ

Po to Romanas Nikolajevičius ir Galina Anatoljevna sudalyvavo Moldovos televizijos programų įrašymuose: „Labas rytas“ RTR kanale ir „Rytas STS-e“ STS kanale.

2 antrashttps://www.youtube.com/watch?v=kb0GarX1wvM&list=UU9cjR7HNYEq5xfPdWhNUpqQ

 


3 treciashttps://www.youtube.com/watch?v=nX2ukc6q_r0&list=UU9cjR7HNYEq5xfPdWhNUpqQ

Šių programų intervių mokslininkai kalbėjo apie Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir gerontologijos instituto ir Revitalizacijos ir Sveikatos centro pasiekimus, sveiko gyvenimo būdo pagrindus, siekiant fizinės harmonijos vyresniame amžiuje ir šiuolaikinės bioreguliacijos metodus.

 

13_auto_350_5_100Tą pačią dieną 15val. viešbutyje „Codru“ prasidėjo konfrencija „Šiuolaikinės anti-senėjimo medicinos galimybės“, dalyvavo daugiau nei 100 šios srities praktikuojančių gydytojų, taip pat kitų specialybių atstovų, susijusių su vyresnio amžiaus žmonėmis. R.N.Pinajevas papasakojo auditorijai apie NPCRIZ įsteigimo istoriją, tikslus, veiklos sritis, bendradarbiavimą su Sankt Peterburgo bioreguliacijos ir gerontologiijos institutu, taip pat apie pasiekimus ligų, susijusių su senėjimu, prevencijoje ir kompanijos ateities perspektyvas.

Profesorė G.A.Ryžak savo pranešime kalbėjo apie peptidinių bioreguliatorių kūrimą, šiandien turimą peptidinių preparatų arsenalą ir apie instituto ateities planus naujų geroprotektorių kūrime.

Gale konferencijos Romanas Nikolajevičius ir Galina Anatoljevna išsamiai atsakė į gausius konferencijos dalyvių klausimus.

19_auto_350_5_100Praėjęs renginys parodė didelį medicinos bendruomenės ir Moldovos visuomenės susidomėjimą NPCRIZ veikla ir produkcija. Susitarimus su Kišeniovo geriatrijos ir gerontologijos centru, atveria plačias perspektyvas bendram bendradarbiavimui ir senėjimo proceso lėtinimo, peptidinių bioreguliatorių pagalba,  idėjos skatinimui.

Kompanijos vadovai skiria padėką Moldovos NPCRIZ atstovybės vadovei Oksanai Čiorič ir jos bendraminčių komandai už puikų renginio paruošimą ir nepriekaištingą susitikimų organizavimą.

Comments are closed.