Šokių varžybos 2014 CROWN CUP PROAM

Olimpiada Sočis 2014
14 liepos, 2014
Pasaulinis gerontologijos kongresas Seule
14 liepos, 2014

Šokių varžybos 2014 CROWN CUP PROAM

2014m. vasario 12-19 dienomis, Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose įvyko tarptautinės šokių varžybos 2014 CROWN CUP PROAM

Vasario 14d. tarptautinė šokių asociacija pakvietė NPCRIZ Europos atstovybės komanda į tarptautines šokių varžybas 2014 CROWN CUP PROAM, kurios vyko Dubajuje (JAE). NPCRIZ buvo pakviesta į šį renginį kaip regeneracinės medidubcinos srities ekspertė. Kaip kompanija, kuri skatina inovatyvius, aukštos kokybės produktus, skirtus jaunystės, grožio ir sveikatos išsaugojimui.
Septynias nepamirštamas dienas praleido NPCRIZ-Europa atstovai sporto ir šokių šventėje, 5 * viešbutyje „Kempinski Ajman „, kuris padovanojo ir dalyviams, ir svečiams prabangos ir įkvėpimo atmosferą. Daugelis sportininkų parodė didelį susidomėjimą NPCRIZ produkcija. Kai kurie jų jau galėjo pasidalinti savo asmeniniais teigiamais rezultatais po produktų taikymo. Kiti tik susipažino su produkcija, kuri padeda sportininkams užimti prizines vietas įvairiose varžybose, tarp jų olimpinėse žaidynėse. Didelio susidomėjimo sulaukėme ir iš gyventojų pusės. Po įvykusiu verslo derybų buvo priimtas sprendimas pradėti projektą „NPCRIZ Dubai“.

Comments are closed.