Tarptautinė konferencija „Peptidiniai bioreguliatoriai – sveikatos ir ilgaamžiškumo era“

Mokslinė-praktinė konferencija „NPCRIZ kompanijos ani-age medicinos pažangiausios technologijos“
26 sausio, 2015
Kuo naudingi lapiniai kopūstai?
27 sausio, 2015

Tarptautinė konferencija „Peptidiniai bioreguliatoriai – sveikatos ir ilgaamžiškumo era“

2015m. sausio mėn. 17d. Rusijoje, Jekaterenburge įvyko kasmetinė tarptautinė konferencija „Peptidiniai bioreguliatoriai – sveikatos ir ilgaamžiškumo era“, pašvęsta peptidinei bioreguliacijai, jau tapus tradicine.

Renginys vyko jaukioje VIP klasės kongresų salėje „Forumas“, „Onegino“ viešbutyje. Konferencijos iniciatoriai ir organizatoriai – NPCRIZ elitinio klubo nariai Liudmila ir Egorov Poezžaevy.

7_auto_350_5_100Į konferenciją susirinko suinteresuoti NPCRIZ partneriai iš daugybės miestų, Sverdlovsko, Čeliabinsko, Tiumenės ir Permės sričių, taip pat iš Kazachstano.

Konferencijos tikslas buvo ivairiapusis peptidinės bioreguliacijos mechanizmų aptarimas ir jų profilaktinis taikymas, o taip pat įvairių ligų atveju, jų tarpe ir susijusių su amžiumi.

Renginio vedančioji Poezžaeva Liudmila, NPCRIZ Auksinis rantje, elitinio klubo narė, pasveikino dalyvius ir pranešė paskutines naujienas ir revitalizacijos ir sveikatos centro pasiekimus.

Apie peptidinius bioreguliatorius ir jų galimybes antisenėjimo medicinoje smulkiai savo pranešime pristatė D.A. Gorgiladzė – NPCRIZ viceprezidentas, Rusijos draugijos Anti-Aging medicinos viceprezidentas, medicinos mokslų kandidatas, urologas, geriatras, farmakologas, vyresnysis mokslo darbuotojas Sankt Peterburgo instituto bioreguliacijos ir gerontologijos amžiaus ir klinikinės patologijos laboratorijoje.8_auto_350_5_100

D.A.Gorgiladzė pasakojo nuo antisenėjimo medicinos istorijos iki konkrečių schemų atstatančiųjų reabilitacijos programų. Ypač argumentuotai pabrėžė būtinybę investuoti į savo sveikatą iki 40 metų, siekiant išvengti daugelio ligų, kurios mažina gyvenimo kokybę senatvėje. Rodė išsamias ir glaustas revitalizacijos programas. Buvo kalbama tema apie kankorėžinės liaukos peptidų vaidmenį ir melatonino vaidmenį žmogaus organizme.

D.A.Gorgiladzė visą laiką bendravo su sale, davė aiškius ir vaizdžius palyginimus. Nors paskaitos tema buvo sudėtinga. D.A.Gorgiladzė sugebėjo taikant subtilius juokelius parodyti neeilinį jautrumą ir gerumą klausytojams.

Po to glaustai ir aiškiai skaitė pranešimą biologas, peptidinės ir nepeptidinės bioreguliacijos specialistas, NPCRIZ kompanijos Auksinis rantjė E.M.Pojezžaevas, apie peptidinių bioreguliatorių veikimo mechanizmą ir vartojimo efektyvumą. Ypatingą žiūrovų dėmesį patraukė moters tyrimų rezultatai po 20 dienų „Endoluten“ vartojimo. Visų jos organų darbas pagerėjo vidutiniškai tris kartus, o imuninės sistemos – septynis kartus. Tai dar kartą įtikino NPCRIZ partnerius kokio aukšto efektyvumo yra kankorėžinės liaukos peptidai, biologinio amžiaus sumažinime.6_auto_350_5_100

Konferencijos dalyviams buvo pristatyta sėkminga Larisos Vertliugovos patirtis. Medicinos mokslų daktarė, tarptautinės klasės psichoinformaciologė, turinti plačias fundamentalias žinias, kasdienę medicininę praktiką, skaitė pranešimą. Pristatymas apie rezultatus, kurie gauti vartojant citomaksus, sergant įvairiomis ligomis buvo labai įdomus ir informatyvus.

Visi svečiai pastebėjo aukštą renginio organizavimo lygį, kuris davė didžiulį teigiamų emocijų pliūpsnį tolimesniam vaisingam darbui ir sveikatinimuisi.

NPCRIZ kompanijios vadovai dėkoja už puikiai suorganizuotą renginį Liudmilai Poezžaevai, o taip pat visiems konferencijos dalyviams ir svečiams!

Comments are closed.