Vladimir Chavinson Chackelevich

Roman Pinaev Nikolaevič
13 liepos, 2014
Olimpiada Sočis 2014
14 liepos, 2014

Vladimir Chavinson Chackelevich

chavinson12

Vladimir Chavinson Chackelevich – vyriausiasis mokslinis patarėjas NPCRIZ, Sankt Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos instituto direktorius, Europos regiono tarptautinės gerontologijos ir geriatrijos asociacijos prezidentas, Rusijos mokslų akademijos gerontologijos draugijos viceprezidentas, pagrindinis Sankt Peterburgo gerontologas, profesorius, mokslų daktaras, PAH narys. Nusipelnęs Rusijos federacijos mokslo veikėjas, TSRS Ministrų Tarybos premijos laureatas.

Mokėsi Kirovo karo medicinos akademijoj.

Pagrindiniai Vladimiro Chavinsoono interesai mokslo srityje sukoncentruoti į klinikinį ir eksperimentinį senėjimo procesų tyrinėjimą. Taip pat nusipelnęs mokslininkas atlieka globalinį darbą, kuriant peptidinius bioreguliatorius-geroprotektorius. Jis nagrinėja teorinius ir praktinius gerontologijos ir bioreguliuojančios terapijos pagrindus.

Šešių gydonųjų preparatų autorius. Nuo aštuoniasdešimtųjų metų  pradžios jie sėkmingai naudojami gydant pacientus NVS šalyse.

Vladimiras Chavinsonas yra paskelbęs daugiau nei 600 mokslinių straipsnių nurodytoje srityje. 25 iš jų yra monografijos. Jis pirmasis pasaulyje sukūrė preparatą, kuris leis žymiai prailginti žmogaus gyvenimą ir pašalins daugelį senatvinių požymių.

Vladimiras Chavinsonas yra 123 savo šalies ir užsienio patentų autorius.

Comments are closed.