Jaunystės išsaugojimas ir ilgaamžiškumas

Peptidų poveikis organizmui
25 spalio, 2014
Ar mums reikalingi atitolinantys senatvę peptidai?
26 spalio, 2014

Jaunystės išsaugojimas ir ilgaamžiškumas

https://www.youtube.com/watch?v=sRCYRaq5Kj0 
(Trumputis video rusų kalba)

Amžinos vertybės
Jaunystės išsaugojimas ir ilgaamžiškumas sena žmonijos svajonė. Nuo to laiko kai pasaulis patikėjo į mokslą ilgaamžiškumo klausimais sėkmingai užsiima medicina. Visą dvidešimtąjį amžių, išsivysčiusiose šalyse natūralus žmogaus gyvenimas ilgėjo ir šis procesas vyksta iki šiol. 13d2201e2d80

-Genetiškai mums skirta gyventi 110-120 metų. Ir pragyventi kokybiškai šitą laiko tarpsnį. Mes nekalbam apie senatvės prailginimą, jokiu būdu. Mes kalbam apie mūsų gyvenimo resurso didinimą, t.y. to resurso, kuris yra mūsų organizme. – Kalbėjo profesorė Svetlana Trofimova.

Kokybiško gyvenimo prailginimo klausimu buvo paskirtas neseniai praėjęs vakaras Sankt Peterburge pavadinimu „Jaunystės eleksyras. Mitai ir realybė“. Šis vakaras surinko visas, gerontologijos ir mokslo apie pasipriešinimą senatvei, šviesias galvas su garsių Europos specialistų, šioje srityje, dalyvavimu.

Profesorė Svetlana Trofimova:
-Vienintelis mediciniškai įrodytas būdas, kuris padidina gyvenimo kokybę yra peptidiniai bioreguliatoriai.

-Senėjimas tai baltymo sintezės sumažėjimas. Peptidai, įvedant juos į ląsteles, organizmą arba žmogų atstato, bent dalinai, baltymo sintezę. – Vladimiras Havinsonas.d0bfd0b5

Vladimiras Havinsonas dabartinis Sankt Peterburgo instituto bioreguliacijos ir gerontologijos vadovas, savo laiku vadovavo medicinos akademijos karinės medicinos laboratorijai, kur ir buvo sukurti peptidiniai preparatai. Jis dėstė, kad:
-Tik dvi informacinės molekulės, tai baltymai arba peptidai ir DNR arba RNR ir tai viskas… Ir tada kai šios dvi molekulės susitinka – peptidas ir DNR, pradeda vykti baltymo sintezė – gyvenimas.

Nesišviečiantiems mokslas slepia daug nežinomo ir nesuprantamo ir atsiremia į amžiną klausimą: ar aš tikiu į tai? Čia ir dabar visi atsakinėjo vienareikšmiškai:
-Tikiu, na o kaip gi? Nesinori gi senti niekam.
-Tai, kad mes šiandien apie tai sužinojom kažkiek daugiau – labai svarbu, nes žinios tai jėga.
-Kažkas pasakė visiškai teisingai. Žmogus po 40-ties pats atsakingas už savo veidą. Aš pridedu – už savo kūną ir už savo sveikatą.

Comments are closed.