Kaip įveikti parodontozę (periodontitą)?

Kiaušinių lukštų nauda
3 rugpjūčio, 2014
5 NPCRIZ sėkmės metai
4 rugsėjo, 2014

Kaip įveikti parodontozę (periodontitą)?

Kas yra parodontozė (periodontitas)?

Paradantozė tai liga kuri sukelia periodonto (tai audiniai, supantys dantį) uždegimą. Bėgant laikui ir ligai progresuojant virš dantenų ir po jomis susitelkia nuosėdos, dėl kurių atsiranda blogas kvapas, atsiranda vadinamos periodonto kišenės, paspaudus dantenas iš jų pasirodo ne tik kraujas, bet ir pūliai. Dantis palaipsniui apsinuogina (nuslenka dantenos) ir šie pradeda klibėti bei kristi.

Ši liga dažniausiai pasireiškia asmenims, kuriu imunitetas yra nusilpęs, serga cukralige, lėtiniu gastritu, trūksta vitamino C ar dėl netaisyklingo sakandžio. Be to ši liga taip pat išsivysto dėl blogai pritaikytų dantų protezų.

 

Paradontozės atsiradimo priežastis

Bakterijos ir jų toksinai dauginasi bei gamina dantų apnašas. Jei šios apnašos nebūna išvalomos reguliariai su įprasta dantų higiena, su laiku pradeda formuotis dantų akmenys. Apnašose būna mineralinių medžiagų, tuomet jau paprastas dantų šepetukas nepadeda.  Jei akmenys nebūna pašalinami uždegimas gali plisti. Žemiau aptarsime periodontito etapus.

 

Paradontozės etapai

Pažengusiuose paradontozės etapuose žandikaulio kaulas ir audiniai prilaikantys dantį pradeda irti (gesti).Tai sukelia dantų laisvumą (klibėjimą) ir blogiausiu atveju danties iškritimą.

 

 

 

 

SILPNA      padardont 1

Apnašos kaupiasi ant danties ir dantenų kraštuose. Dantenos pabrinksta ir kraujuoja.

 

 

 

VIDUTINĖparadont 2

Dantenos tampa nebetvirtos ir nesilaiko aplink dantį, bakterijos dauginasi ir tvirtinasi prie  susiformavusių akmenų; tokiu būdu apsuptasis dantis pradeda atrofuotis.

 

 

 

 

STIPRIparadont 3

Dantenos vis labiau nuslenka. Žandikaulis ir danties audiniai ir toliau atrofuojasi (yra), dantis atsilaisvina, pradeda klibėti ir gali iškristi.

 

 

 

 

Siekiant išvengti burnos erdvės ligų reikia reguliariai valytis dantis. Pastebėjus parodontozės požymius kreiptis į savo odontologą.

 

O iš savo asortimento galime pasiūlyti Jums DANTŲ PASTĄ SU NEOVITINU, kuri yra susilaukusi ypač didelio dėmesio tarp žmonių, sergančiu šia liga, tarpo. Ir dantų pasta neturinti analogų pasaulyje su PEPTIDAIS IR SOD.

Aktivitin gaminamas pagal specialią technologiją, išsaugančią natūralų augaluose esančio flavonoidų, fitosterinų, vitaminų ir rauginių medžiagų kompleksą, kurio dėka dantų pasta Revidont Professional pasižymi priešuždegiminiu, gleivinės sudirgimą raminančiu, žaizdų gijimą skatinančiu, blogą kvapą šalinančiu veikimu.

Revidont Professional suteikia stiprų antioksidacinį ir priešuždegiminį veikimą, taip reikalingą, esant gleivinės sudirgimui, žaizdelėms ir paradontozei

Comments are closed.